REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Sklep Epic Games rozdaje gry za darmo. Codziennie inną do końca roku

Sklep Epic Games dzielnie walczy o zainteresowanie klientów, rozdając regularnie dobre gry za darmo i umożliwiając korzystanie z kuponów obniżających cenę pozostałych gier.

17.12.2020
21:10
Sklep Epic Games rozdaje gry za darmo. Codziennie inną do końca roku
REKLAMA

Tym razem czeka nas kolejna akcja promocyjna, na której skorzystają gracze. Dziś możemy przypisać do konta Epic Games Store i pobrać grę strategiczną Cities Skylines. Jest to rozbudowana symulacja rozbudowy i zarządzania miastem. Gracz ma możliwość stworzenia własnej żyjącej metropolii i dbać o to, aby rozwijała się równomiernie. Istotny w grze jest aspekt ekonomiczny - musimy zrównoważyć wydatki na kluczowe elementy takie jak transport czy ochrona zdrowia. Pod wieloma względami przypomina to serię gier Sim City.

REKLAMA

Nie jest to nowa gra - jednak nadal cieszy się popularnością i ma do dziś wielu fanów. Dodatkowo zostały również przecenione wszystkie rozszerzenia. Grę można przypisac do konta do piątku do godziny 17:00. Wystarczy wejść na stronę gry w sklepie i dokonać „zakupu” darmowej gry i przejść proces sprzedaży do końca.

Darmowe gry w Epic Games Store przez 15 dni

Codziennie do końca 2020 roku będą udostępnianie na 24 godziny kolejne gry. Nie wiadomo jakie - pozostanie to niespodzianką. To growy odpowiednik kalendarza adwentowego.

REKLAMA

Aby dodatkowo zachęcić graczy do odwiedzenia sklepu Epic za samo zalogowanie otrzymujemy kupon o wartości 40 zł umożliwiający obniżenie ceny zakupu dowolnej gry. Żeby go użyć, w koszyku musimy kupić gry i dodatki o wartości co najmniej 60 zł. Kupon znaleźć można na stronie promocji, gdzie trzeba kliknąć „Odbierz swój kupon”. W trakcie jednego zakupu można użyć tylko jednego kuponu. Warto dodać, że w sklepie trwa właśnie świąteczna wyprzedaż i wiele gier jest już przecenionych.

W każdym ze sklepów grami w formie cyfrowej trwają teraz podobne wyprzedaże. Jednak tylko Epic i GOG decydują się na regularne zasilanie kont graczy darmowymi grami.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA