REKLAMA

Nowa, uznana strategia z herosami Marvela za darmo! Odbierz Marvel’s Midnight Suns

Kapitalna promocja w sam raz na weekend na Epic Games Storę. Bardzo pozytywnie przyjęta turowa strategia Marvel’s Midnight Suns jest do zgarnięcia kompletnie za darmo, wystarczą dwa kliki.

07.06.2024 14.11
Nowa, uznana strategia z herosami Marvela za darmo! Odbierz Marvel’s Midnight Suns
REKLAMA

W ostatnich latach gry z zamaskowanymi herosami to albo wielkie hity, albo potężne finansowe klapy. Rewelacyjny Spider-Man dla PlayStation silnie kontrastuje z rozczarowującym Suicide Squad, przez co równowaga multiwersum zostaje zachowana. Na tym tle świetnie wypada taktyczne Marvel’s Midnight Suns, łączące turowe starcia z uwielbianymi komiksowymi bohaterami.

REKLAMA

Marvel’s Midnight Suns jest teraz do odebrania kompletnie za darmo. Wystarczą dwa kliki.

Kapitalna promocja w sam raz na weekend pojawiła się na platformie Epic Games. Wystarczy odwiedzić kartę produktową Midnight Suns w Epic Games Store, a następnie potwierdzić chęć zdobycia darmowej produkcji. Do tyle. Turowa strategia zostaje przypisana do naszego konta i możemy ją pobrać na dowolne urządzenie z Windows, korzystając z launchera Epic Games.

Warto zaznaczyć, że Epic Games naprawdę postarało się z najnowszą ofertą na grę za darmo. Marvel’s Midnight Suns zostało wydane pod koniec 2022 roku. Mamy więc do czynienia z produkcją bardzo świeżą, do tego niezwykle długą i rozbudowaną. Jej regularna cena to 249 zł, a na platformie Steam można ją aktualnie dorwać z wysokim rabatem 75 proc., co i tak przekłada się na zakup w wysokości 85 zł.

Marvel’s Midnight Suns łączy uniwersum herosów Marvela z turowymi starciami w stylu X-COM.

W redakcji Spider’s Web za recenzję Midnight Suns odpowiadał mój redakcyjny kolega Piotr Grabiec. W swoim teście Grabiec zaznaczył, że największe zalety strategii to masa taktycznych możliwości, rozgrywka na wiele dziesiątek godzin oraz miła dla oka oprawa. Wady to z kolei dosyć banalna fabuła i powtarzalność misji pobocznych.

REKLAMA

Pozytywne wrażenie mojego kolegi podzielają posiadacze tej gry. Marvel’s Midnight Suns może się pochwalić bardzo pozytywnymi ocenami na Steam, a także średnią ocen 83 proc. na platformie Metacritic. Mamy zatem do czynienia ze świetnym prezentem w sam raz na weekend. No i kilka(naście) kolejnych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA