REKLAMA

Możesz zgarnąć darmowe produkty w Biedronce. Oto co trzeba zrobić

Biedronka wystartowała ze świetną promocją. Możesz zgarnąć darmowe produkty, wybierając się na zakupy. Wystarczy tylko aplikacja.

11.06.2024 04.21
Biedronka
REKLAMA

Akcja wystartowała dziś i potrwa przez następne kilkanaście dni. Jeśli na co dzień korzystacie z rabatów z Shakeomata, to będziecie wniebowzięci. Dzięki aplikacji, oprócz codziennych wylosowanych przecen, będzie można zdobyć gratisy. Wystarczy odwiedzać aplikację Moja Biedronka.

REKLAMA

Biedronka rozdaje gratisowe produkty. Musisz skorzystać z aplikacji

Zasady akcji wydają się naprawdę proste – podczas trwania promocji przede wszystkim trzeba korzystać z Shakeomata. Losując produkty w aplikacji, mamy szansę na zdobycie gratisowego produktu, zamiast "zwykłej" promocji, którą możemy wylosować w oprogramowaniu. Warto zaznaczyć, że nie ma 100-procentowej pewności, że jednego dnia wylosujemy gratis w aplikacji Moja Biedronka. Z ciekawości sam spróbowałem i niestety wylosowałem wyłącznie "zwykłe przeceny". Może jutro się poszczęści.

Jednak aby móc zgarnąć wylosowany produkt za 0 zł, trzeba będzie zrobić zakupy w Biedronce o wartości co najmniej 10 zł – taką wartość muszą osiągnąć inne kupione produkty. Oczywiście, standardowo trzeba będzie zeskanować aplikację mobilną przy kasie, aby rabat naliczył się automatycznie. Zapytacie się, co można zdobyć w ramach Shakeogratisów? Produktów jest masa – na stronie internetowej dot. promocji znajdziecie przykładowe rzeczy – są to m.in. kapsułki do prania, płyny, oleje, słodycze czy inne artykuły typowe spożywcze.  

 class="wp-image-4688054"

Promocja wystartowała dzisiaj 10 czerwca i potrwa do następnej soboty 22 czerwca. Patrząc na to, że w Shakeomacie możemy wylosować maksymalnie dwie rzeczy jednego dnia (restartuje się o północy), to zyskamy maksymalnie 26 szans na wylosowanie gratisu w aplikacji mobilnej (przez 13 dni). Co prawda następna niedziela jest niehandlowa, ale są przecież Biedronki działające również w każdą niedzielę (m.in. w Galerii Krakowskiej). Jeśli nie macie nieopodal Biedronki działającej 7 dni w tygodniu, to zyskacie maksymalnie 24 szanse.

Wciąż trwają promocje w internetowym sklepie Biedronka

W zeszłym tygodniu Biedronka uruchomiła promocje dostępne w sklepie internetowym Biedronka Home. Jedną z tzw. perełek był telewizor za złotówkę – kupując 65-calowy model za 2499 zł (który również jest w przecenie) można zgarnąć dodatkowy 24-calowy model smart TV o wartości 749 zł za symboliczną złotówkę.

Biedronka Home
Promocje w Biedronce
Biedronka Home

Oczywiście to nie jest jedyna ciekawa promocja – moją uwagę szczególnie zwróciła frytkownica beztłuszczowa marki Hoffen, która kosztuje 169 zł zamiast 349 zł (180 zł przeceny). Promocje w sklepie internetowym Biedronki potrwają do końca miesiąca.

REKLAMA

Też może cię zainteresować:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA