REKLAMA

Żabka uspokaja. Jednak to nie koniec z usługami w aplikacji

A przynajmniej to jeszcze nic pewnego – Żabka nie podjęła ostatecznej decyzji. To w takim razie o co chodzi ze zmianami?

16.05.2024 12.42
żabka
REKLAMA

W mailu do użytkowników aplikacji żappka sieć poinformowała o aktualizacji regulaminu. Zmiany były niezbędne, bowiem chodziło o „wyłączenie możliwości płatności metodą Żappka Pay w sklepach Żabka od 17.06.2024 roku” oraz wyłączeniu Żappka Post i Żabu. Do tego miało dojść również „wyłączenie historii Żappsów i przelewu Żappsów”.

REKLAMA

Wyłączenie tak wielu usług było nieco zagadkowe, bo niektóre pojawiły się stosunkowo niedawno i ciągle były rozwijane, jak dostępna w aplikacji gra Żabu.

Żabka precyzuje. Jeszcze nie wszystko stracone

W komunikacie przesłanym Spider’s Web Żabka wyjaśnia, o co chodzi ze zmianami.

Chcemy, aby nasi klienci mogli cieszyć się jak najbardziej pozytywnymi doświadczeniami związanymi z korzystaniem z Żappki, dlatego regularnie dokonujemy kompleksowych przeglądów i rozwijamy funkcjonalności dostępne dla jej użytkowników. Po dokładnej analizie zdecydowaliśmy o tymczasowym wyłączeniu lub gruntownej przebudowie niektórych modułów aplikacji - Żabka Pay, Żabka Post, subskrypcji, kuponów, przelewu żappsów, Żabu oraz Żabka Nano. Wprowadzone zmiany pozwolą zapewnić naszym klientom jeszcze wyższy poziom wygody oraz lepszą użyteczność aplikacji, w odpowiedzi na ich oczekiwania

– przekazało biuro prasowe sieci.

Wyłączenie jest więc tymczasowe, mogą czekać nas też „gruntowne” zmiany. Póki co nie wiemy co dokładnie zostanie zmodyfikowane, ani ile potrwa przerwa. Jeśli jednak korzystaliście z tych usług i zmartwił was ich ewentualny brak, to możecie odetchnąć z ulgą. To jeszcze nie ich koniec.

Przeczytaj więcej o nowościach w Żabce:

REKLAMA

zdjęcie główne: tomeqs / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA