REKLAMA

Orange Flex ma już 5 lat i z tej okazji rozdaje prezenty. Możesz wygrać wakacje

Orange Flex jest już na rynku 5 lat, co nieuchronnie prowadzi nas do rozważań nad dynamiką świata, upływającym czasem oraz tym, że te 5 lat minęło jak jeden dzień, ale zostawimy to na następny wpis. Z okazji urodzin Orange postanowił rozdać trochę prezentów.

08.05.2024 10.51
Orange Flex ma już 5 lat i z tej okazji rozdaje prezenty. Możesz wygrać wakacje
REKLAMA

Flex to król ofert, chociaż ostatnie ruchy Orange sprawiają, że muszę za niego płacić coraz więcej. W ślad za tym oczywiście idzie większy zakres usług, ale tęsknię do czasów, gdy za 25 zł miałem 15 GB internetu i to wystarczało mi z nawiązką, zwłaszcza że do transferu nie wliczały się GB utracone w social mediach. Niedługo będę płacił 35 zł i miał do dyspozycji aż 45 GB internetu, ale doprawdy nie mam pojęcia, co miałbym z nim robić. Wiem jednak, że nie zamierzam zmieniać oferty, bo jest mi w niej po prostu dobrze, a teraz jeszcze mogę wygrać wakacje albo chociaż bilet do kina.

REKLAMA

Więcej o Orange Flex znajdziecie w:

Startuje loteria Orange Flex. Można się obłowić

Startuje 9 maja i nazywa się Flexoteria, a w jej ramach można wygrać łącznie 555 nagród. Są to:

  • 5 bonów do serwisu wakacje.pl o wartości 5000 zł każdy,
  • 50 voucherów do serwisu eBilet o wartości 500 zł,
  • 500 e-kart podarunkowych na dwuosobowy seans filmowy 2D w Cinema City.

A jak wziąć w niej udział? W aplikacji Orange Flex należy wygenerować kod, a następnie zarejestrować go na przeznaczonej do tego stronie internetowej. Loteria potrwa cztery tygodnie i w każdym tygodniu użytkownik aplikacji może wygenerować jeden los, więc w ostateczności wejdzie do gry cztery razy. Ale to nie wszystko.

W ramach obchodów urodzin w Sklepie Flex pojawią się specjalne promocje niespodzianki. Pierwsza startuje 9 maja i w jej ramach można kupić świetne słuchawki Samsung Buds FE w cenie 239 zł zamiast 479 zł. Powiedzieć, że to wspaniała cena, to nic nie powiedzieć. W tej cenie te słuchawki absolutnie nie mają żadnej konkurencji. Po ich pełną recenzję zapraszam do tego artykułu:

REKLAMA

Każdy użytkownik może wygenerować jeden kod rabatowy w Klubie Flex. Spieszcie się jednak, bo liczba produktów objętych promocją jest ograniczona, a akcja potrwa do wyczerpania puli.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA