REKLAMA

Loewe to nie tylko telewizory. Głośna nowość dla fanów… piłki nożnej

Co ma wspólnego firma od luksusowych telewizorów wspólnego z piłką nożną? Okazuje się, że całkiem sporo, ale nie w taki sposób, jak myślisz. Oto Loewe We. HEAR pro.

10.05.2024 17.18
loewe we hear pro 0
REKLAMA

Loewe to marka kojarząca się przede wszystkim z luksusowymi telewizorami, ale na tym jej oferta bynajmniej się nie kończy. Producent ruszył z ofensywą produkowane na 2024 r. i jednym z jej etapów jest wprowadzenie do sprzedaży nowych głośników, którym mieliśmy już okazję przyjrzeć się w Berlinie.

REKLAMA

Loewe We. HEAR pro to efekt współpracy z piłkarzem.

W komunikacji marketingowej dotyczącej nowych głośników Bluetooth marka stawia przede wszystkim na partnerstwo ze znanym piłkarzem. Niemieckiemu producentowi swojego wizerunku udzielił sam Kylian Mbappe, który z francuskiego klubu Paris Saint-Germain. Jest również kapitanem reprezentacji Francji.

We. HEAR pro dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych: niebieskiej, neonowo-żółtej i czarnej. Każda z nich jest przyozdobiona przy tym inicjałami gwiazdy. Nie trzeba być jednak fanem ani piłki nożnej, ani tego piłkarza, aby zainteresować się tym produktem, gdyż jest całkiem nieźle przemyślany.

Loewe głośniki we hear pro kylian mbappe

Co wyróżnia Loewe We. HEAR pro?

To limitowana seria głośników wyprodukowana w Niemczech, która jest pokrywa tkaniną nazywaną przez firmę „akustyczną”. Moc tego głośnika to przy tym aż 100 W, a w środku znalazło się miejsce na pasywne radiatory i wzmacniacz klasy D. Loewe We. HEAR pro zawiera przy tym opcje korekcji dźwięku.

W urządzeniu zamontowano akumulator, który pozwala na do 24 godzin pracy z dala od gniazdka, więc sprawdzi się nie tylko na imprezie plenerowej, takiej jak np. wspólne wakacyjne ognisko, ale również podczas wypadu pod namiot. Do tego można wykorzystać We. HEAR pro jako powerbank.

Głośnik przy tym szybko się ładuje - od zera do pełna w zaledwie dwie godziny. Obudowa spełnia z kolei wymagania normy IPX6, co oznacza, że jest wodoszczelna i odporna na kurz. W transporcie gadżetu pomaga z kolei doczepiony do niego pasek, który można założyć na ramię.

Jest też dobra wiadomość dla osób, które wyposażą się w więcej niż jeden taki głośnik lub mają znajomych, którzy również kupią We. HEAR pro od Loewe. Funkcja parowania pozwala połączyć ze sobą od 2 do aż 14 głośników naraz. Nie zabrakło tu też mikrofonu - akcesorium może służyć jako zestaw głośnomówiący.

A ile trzeba za ten głośnik zapłacić? Loewe wyceniło We. HEAR Pro na 269 euro, a do oferty firmy sprzęt trafił dziś.

Sprawdź inne nasze teksty dotyczące marki Loewe:

Loewe głośniki we hear pro kylian mbappe

A co z telewizorami Loewe?

REKLAMA

W ofercie firmy już wcześniej było wiele telewizorów i kolejne dołączą w tym roku. To, czym firma pochwaliła się w Berlinie, to tym, że rozszerzyła możliwości swojej niemieckiej fabryki, w której do tej pory powstawały wyłącznie telewizory wyposażone w ekrany typu LCD.

Loewe w swoim zakładzie produkcyjny Kronach, w którym zatrudnione jest 200 osób, składa teraz telewizory, które wyposażone są w matryce typu OLED typu open cell (których dostawcą jest marka LG). Firma jest przekonana, że pozwoli to jej tworzyć jeszcze lepsze sprzęty niż do tej pory.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA