REKLAMA

Apple TV+ za darmoszkę na kwartał. Choć trzeba mieć Xboxa

Wszyscy posiadacze konsol Xbox One i Xbox Series mogą cieszyć się darmowym dostępem do usługi Apple TV+ przez kwartał. Wystarczy zainstalować i aktywować aplikację. Haczyk jest tylko jeden i do obejścia.

20.04.2024 16.00
apple tv lg
REKLAMA

Microsoft i Apple przygotowali wspólną promocję, która ma na celu zarówno wypromowanie treści filmowo-serialowych Apple’a przed jeszcze szerszą publicznością, jak i użyteczności konsol Xbox w roli przystawek telewizyjnych. Każdy posiadacz objętej obsługą serwisową konsoli Xbox (Xbox One i Xbox Series we wszystkich odmianach) może oglądać przez kwartał treści na Apple TV+ bez żadnych opłat.

REKLAMA

By skorzystać z promocji wystarczy zainstalować z Xbox Store aplikację Apple TV+ i ją aktywować. Czy jest haczyk? Tak, jeden. Akcja promocyjna dotyczy tylko osób, które nie mają aktywnej usługi Apple TV+. Nie można więc z niej sobie skorzystać, by wydłużyć bieżący abonament o trzy darmowe miesiące. Mogą z niej skorzystać osoby, które nigdy nie używały usługi lub które z niej już zrezygnowały.

Koniecznie sprawdź te teksty:

Apple TV+ za darmo na Xbox. Jak skorzystać?

By skorzystać z promocji należy zalogować się w aplikacji Apple TV+ z poziomu konsoli Xbox. Promocja jest aktywna do 7 lipca, po tym czasie nowe lub powracające konta nie otrzymają opisywanych tu darmowych trzech miesięcy usługi. Standardowa opłata za miesiąc użytkowania Apple TV+ to 25 zł. Usługa przy aktywacji będzie wymagała podania danych karty płatniczej. Należy więc po trzech darmowych miesiącach pamiętać, by ją anulować (lub zostawić, jeśli się podoba - ale wówczas zaczną już być pobierane opłaty).

Konsole Xbox swego czasu były znacznie mocniej promowane jako przystawki do telewizorów. Dziś Microsoft stawia już przede wszystkim na gry, choć Xbox niezmiennie jest całkiem przyzwoitą stacją multimedialną. Obsługuje wszystkie ważne kodeki i formaty, w tym od DTS i Dolby. Co więcej, za sprawą pokrewnych do Windowsa 10 technologii programowych (Universal Windows Platform), aplikacji do usług VOD jest całkiem sporo. Są też duże braki - nie ma HBO Max czy żadnego polskiego dużego dostawcy - ale to i tak więcej niż w przypadku starych smart TV.

REKLAMA

Apple TV+ to jedna z najciekawszych usług VOD na rynku. To właśnie tam pojawiły się takie głośne produkcje, jak Ted Lasso, The Morning Show, Władcy przestworzy, For All Mankind, Monarch czy Rozdzielenie. Usługa jest dostępna na urządzeniach Apple’a, na system Windows, na wybrane smart TV, a także w wersji webowej. Można więc z niej korzystać bez problemu na wielu urządzeniach, niekoniecznie tylko na Xbox. Nawet bez urządzenia Microsoft możesz zarejestrować się bez opłat na 7 dni.

IDŹ DO SKLEPU
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA