REKLAMA

VPN z promocją na Wielkanoc. Bezpieczeństwo za mniej niż pół kilo białej kiełbasy

Surfshark przygotował dobrą promocję na swój VPN - i nie tylko. Rozpoczynając subskrypcję teraz można liczyć na aż 86 proc. zniżki, zbijając cenę za prywatne przeglądanie internetu do kwoty niższej niż kiełbasa na Wielkanoc.

27.03.2024 10.19
VPN z promocją na Wielkanoc. Bezpieczeństwo za mniej niż pół kilo białej kiełbasy
REKLAMA

Surfshark to firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem, która oferuje liczne narzędzia wspomagających użytkowników w bezpiecznym i prywatnym przeglądaniu internetu. Pośród produktów takich jak program antywirusowy, prywatnej wyszukiwarki czy narzędzia do wykrywania naruszeń danych, Surfshark najbardziej znane jest ze swojej sieci VPN.

Jeżeli Wielkanoc zamierzasz spędzić surfowaniu po internecie lub po prostu zastanawiasz się nad inwestycją w swoje bezpieczeństwo, Surfshark przygotował całkiem ciekawą promocję.

REKLAMA

Surfshark z promocjami na Wielkanoc. Nawet 86 proc. mniej za VPN

W ramach aktualnie trwającej promocji Surfshark przygotował aż 83 proc. zniżkę na subskrypcję Surfshark One i 86 proc. zniżkę na subskrypcję Surfshark Standard, wraz z dodatkowymi dwoma miesiącami za darmo.

Subskrypcja Surfshark Standard obejmuje dostęp do sieci VPN, blokady reklam, blokady okienek cookie oraz dwóch generatorów: danych osobowych i adresów e-mail. Natomiast nieco droższy wariant, Surfshark One, zawiera wszystkie korzyści Surfshark Standard, a dodatkowo dodaje dostęp do prywatnej wyszukiwarki, raportów bezpieczeństwa danych osobowych, powiadomień o wyciekach danych, ochrony kamery internetowej i programu antywirusowego.

W najbdroższym wariancie, Surfshark One+, subskrybenci otrzymują wszystkie usługi subskrypcji One i dwie dodatkowe, umożliwiające usuwanie danych z baz danych firm i wyszukiwarek.

W obecnie trwającej promocji Surfshark Starter w subskrypcji na dwa lata kosztuje jedynie 228,54 zł za 26 miesiące - 8,79 zł miesięcznie (86 proc. mniej w porównaniu do ceny regularnej). Natomiast droższy wariant Surfshark One to koszt jedynie 285,74 zł w ciągu dwóch lat - 10,99 zł miesięcznie (83 proc. mniej w porównaniu do ceny regularnej). Najdroższy wariant, Surfshark One+ został przeceniony o 76 proc.: 454,74 zł za dwuletni dostęp do usług (17,49 zł miesięcznie).

Jeżeli dwa lata to zbyt długie zobowiązanie, obecnie trwa także promocja na roczne warianty subskrypcji. W tej opcji Surfshark Starter kosztuje 11,39 zł miesięcznie, Surfshark One 13,39 zł miesięcznie, a Surfshark One+ 20,99 zł miesięcznie.

REKLAMA

Może zainteresować cię także:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA