REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

InPost podał ostateczną datę zakupu prezentów, żebyś dostał paczkę przed świetami

Zakupy prezentów na ostatnią chwilę? A może uzupełnianie przedświątecznych zapasów? Niezależnie od tego, co zamawiasz, InPost gwarantuje dostawę przesyłek paczkomatem jeszcze przed pierwszą gwiazdką.

14.12.2022
13:13
InPost podał ostateczną datę zakupu prezentów, żebyś dostał paczkę przed świetami
REKLAMA

Tak jak w ubiegłych latach, również w tym roku InPost zdecydował się na wprowadzenie gwarancji dostawy przed Świętami Bożego Narodzenia.

Zgodnie z deklaracjami dostawcy wszystkie przesyłki dostarczone do paczkomatu nie później niż do godziny 13:00 w dniu 22 grudnia 2022, zostaną dostarczone do docelowego paczkomatu przed Wigilią Świąt Bożego Narodzenia. Gwarancja dostarczenia paczki przed świętami nie jest dodatkowo płatna.

REKLAMA

W ubiegłych latach InPost również gwarantował dostarczenie przedświątecznych przesyłek do paczkomatu, w pierwszej edycji ostatni dzień na nadanie przypadał 20 grudnia, a obecnie InPostowi udało się go wydłużyć do południa 22 grudnia 2022 roku. Możliwe jest to m.in. za sprawą usprawnień procesów logistycznych oraz kurierom InPost, którzy w okresie przedświątecznym pracują także w weekendy.

- Zorganizowaliśmy cały proces logistyczny tak, by analogicznie jak w latach ubiegłych każda przesyłka z prezentami i zakupami świątecznymi, nawet tymi zrobionymi w ostatniej chwili trafiła do odbiorców przed świętami

- mówi Rafał Brzoska, prezes InPost

Czytaj też:

Chcesz otrzymać przesyłki przed pierwszą gwiazdką? Skorzystaj z aplikacji InPost Mobile

Przy okazji ogłoszenia gwarancji dostawy przed świętami, InPost przypomina o aplikacji InPost Mobile, która przyspiesza proces odbioru paczki. Za jej pomocą odbiorcy mogą m.in. śledzić położenie przesyłek i otrzymywać powiadomienia o jej statusie. Ponadto aplikacja umożliwia szybsze otwieranie skrytek za pomocą kodu QR oraz zdalnego otwierania z poziomu aplikacji.

REKLAMA

Kod QR można także udostępnić bliskiej osobie, która odbierze paczkę w zastępstwie odbiorcy.

- Przydatnymi opcjami, które nasi klienci warto, żeby znali są także wydłużanie czasu odbioru i przekierowanie paczek - pozwalają one dopasować termin i miejsce odbioru przesyłki do preferencji klientów.

– zaznacza Brzoska
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA