REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Poradniki
  3. Oprogramowanie - Poradniki

Odliczasz dni do świąt? Te aplikacje ci w tym pomogą

Odliczanie dni do świąt to jeden z najbardziej ekscytujących elementów oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Jedni robią to za pomocą tradycyjnych kalendarzy, inni za pomocą kalendarzy adwentowych. W tym artykule przedstawimy 5 najlepszych aplikacji do odliczania dni.

27.11.2022
12:58
Odliczasz dni do świąt? Te aplikacje ci w tym pomogą
REKLAMA

W życiu każdego z nas są takie wydarzenia, do których dosłownie odliczamy dni. Wymarzony wyjazd na wakacje, ślub, narodziny dziecka czy egzamin kończący edukację. Wiele osób odlicza dni również do świąt - Bożego Narodzenia, Wielkanocy, a nierzadko także do Nowego Roku. Odliczanie dni pozwala nie tylko na rozciągnięcie przedświątecznej euforii, ale także na rozplanowanie dni pozostałych nam na przygotowania.

REKLAMA

Specjalnie dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy zestawienie 5 najlepszych aplikacji do odliczania dni, które przydadzą się nie tylko na święta.

Aplikacje do odliczania dni do świąt

Odliczanie Bozego Narodzenia

Aplikacja Odliczanie Bozego Narodzenia została stworzona przez dewelopera Jupli. Aplikacja dedykowana jest odliczaniu do świąt i oprócz tytułowej funkcji zawiera również opcje dostosowywania wyglądu odliczania, wprawiające w świąteczny nastrój kolędy oraz kalendarz adwentowy. Każdy dzień począwszy od 1 grudnia ma dla nas mały cyfrowy prezent w postaci tapety, sugestie tego, jak umilić oczekiwanie na święta oraz link do świątecznej piosenki lub kolędy. Aplikacja oferuje również mikropłatności, które pozwolą na ustawienie widżetu na głównym ekranie smartfona.

 class="wp-image-2989047"

Świąteczne odliczanie

Świąteczne odliczanie to propozycja dla tych, którzy chcą zamienić cały swój ekran w jedno, duże i interaktywne odliczanie do świąt. Aplikacja ta pozwala na ustawienie animowanej tapety, która oprócz odliczania dni ustawia na ekranie efektywną, animowaną choinkę. Ponadto dwukrotne dotknięcie choinki sprawi, że z telefonu popłyną najbardziej znane świąteczne piosenki, a osoby, które zdecydują się na wykupienie wersji premium, będą miały możliwość wzbogacenie tapety o dodatkowe animacje.

 class="wp-image-2989050"

Days Until countdown | widget

Jeżeli szukasz aplikacji do odliczania dni, która posłuży ci cały rok, Days Until countdown | widget może być strzałem w dziesiątkę. Ta niewielka aplikacja oferuje swoim użytkownikom stworzenie widżetu na ekran główny, który odlicza czas do dowolnej daty - zarówno cyklicznie powtarzającego się święta, jak i jedynych w swoim rodzaju okazji takich jak ślub czy chrzciny. Aplikacja pozwala również udostępnić odliczanie dni innym osobom za pomocą specjalnej strony internetowe.

 class="wp-image-2989077"

Odliczanie Dni + Widżet

Odliczasz do więcej niż jednego dnia? Aplikacja Odliczanie Dni + Widżet będzie dla ciebie idealnym wyborem. Odliczanie Dni + Widżet pozwala na utworzenie kilku widżetów, z których każdy odlicza do innej daty. Widżety mają formę efektownych baniek, których wygląd dostosowujemy według własnych upodobań, a ich rozmiar zmienia się wraz z upływem czasu.

 class="wp-image-2989080"

Time Until: Countdown & Widget

REKLAMA

Time Until: Countdown & Widget to jedna z najbardziej stylowych aplikacji do odliczania dni. Time Until: Countdown & Widget posiada rozbudowane funkcje dostosowywania widżetu, pozwalając użytkownikowi dostosować m.in. tło, przeźroczystość, rozmycie czy czcionkę. Odliczanie dni możesz wyświetlić w aplikacji, ale również jako efektowny widżet na ekranie głównym. Aplikacja pozwala na stworzenie wielu odliczań dni, ustawienie dedykowanych alertów o zbliżającym się wydarzeniu oraz wyświetlenie wszystkich odliczań na wspólnej osi czasu.

 class="wp-image-2989083"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA