REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

To ma być nowy hit sprzedażowy Samsunga. Galaxy A52s 5G już oficjalnie

Samsung Galaxy A52s 5G ma być, zdaniem producenta, telefonem o najlepszej na rynku relacji możliwości do ceny. Jeśli poprzedni model jest jakąś podpowiedzią, to Samsung jest na dobrej drodze.

18.08.2021
9:54
Samsung Galaxy A52s 5G
REKLAMA

Galaxy A52s 5G to najnowsza propozycja Samsunga na tak zwaną średnią półkę cenową. Bazuje na bardzo udanym modelu A52, którego recenzję możecie przeczytać pod tym adresem. Mały spoiler: recenzja jest bardzo pozytywna. Biorąc powyższe pod uwagę, możemy śmiało założyć, że i A52s raczej użytkowników nie rozczaruje. Z dużym prawdopodobieństwem: bo zmian względem poprzedniego modelu jest dość mało.

REKLAMA

Samsung Galaxy A52s 5G kontra Samsung Galaxy A52.

Właściwie to zmiany są raptem dwie, bazując na oficjalnych informacjach od Samsunga. Po pierwsze, telefon doczekał się nowego procesora. Tym razem jest to Snapdragon 778G, który ma zapewnić wyższą wydajność względem poprzednika jednocześnie przy niższym zużyciu energii. Drugą zmianą jest nowa wersja kolorystyczna: miętowa.

Reszta specyfikacji pozostaje bez zmian, przynajmniej jeśli chodzi o najważniejsze komponenty. To oznacza, że Galaxy A52s 5G wyposażony będzie w 6,5-calowy, płaski wyświetlacz Super AMOLED z odświeżaniem 120 Hz i funkcją upłynniania gier. 64-megapikeslowemu aparatowi z optyczną stabilizacją obrazu towarzyszyć będą dodatkowe moduły: szerokokątny, tele i makro. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie 32-megapikselowy aparat do selfików. Głośniki stereo są zgodne z Dolby Atmos.

 class="wp-image-1825600"
Samsung Galaxy A52s 5G
REKLAMA

Samsung Galaxy A52s 5G ma być też praktyczny. Wyposażono go w akumulator o pojemności 4500 mAh z obsługą szybkiego ładowania z mocą 25 W. Telefon otrzymał też certyfikat IP67, co oznacza, że jest odporny na kurz i wodę, mogąc wytrzymać zanurzenie do jednego metra na 30 minut.

Polskie ceny nowego telefonu nie zostały jeszcze ogłoszone. W najbliższym geograficznie regionie – w Wielkiej Brytanii – jego cena to 409 funtów, co w bezpośrednim przeliczeniu na złotówki daje kwotę 2187 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA