Satelity

EXATEL: Polska będzie miała własną konstelację satelitów. I to już za kilka lat
Po ponad dekadzie w cieniu technologii światłowodowych i mobilnych, łączność satelitarna znów wraca na salony. Polska jest zbyt dużym krajem, aby musiała być zdana na zewnętrznych dostawców rozwiązań satelitarnych. Właśnie dlatego w ciągu kilku najbliższych lat rozpocznie się budowa pierwszej polskiej konstelacji satelitów obserwacyjnych - mówi Michał Szczęsny, dyrektor architektury i planowania sieci w firmie Exatel.
Kosmos / Lokowanie produktu
21.05.2021 09:13


















