REKLAMA

Z takiej promocji nie da się nie skorzystać. Samsung da ci darmowy smartfon

Samsung wystartował z genialną promocją na smartfony. Decydując się na zeszłoroczny sztandarowy model będzie można zdobyć genialny bonus… w postaci smartfona. I to nie byle jakiego.

05.03.2024 17.16
samsung-galaxy-s20-fe-10
REKLAMA

Promocja zakłada, że można zgarnąć sztandarowy telefon Samsunga, który swojego czasu był niezwykle popularny i zaliczał się do najlepiej sprzedających się smartfonów z wyższej półki cenowej. Chodzi o Galaxy S20 FE 5G. Co prawda jest to model wydany w drugiej połowie 2020, więc nie należy do najświeższych, ale z pewnością okaże się znacznie lepszy niż najtańsze telefony. Do tego otrzymamy go bez wydawania dodatkowych środków.

REKLAMA

Kupujesz zeszłorocznego najlepszego Samsunga i dostajesz drugi model za darmo

Samsung wystartował z promocją, z której żal nie skorzystać. Szczególnie jeśli poszukujemy nowego telefonu, chociaż niekoniecznie musi być to najnowszy dostępny model na rynku. Oferta zakłada bowiem, że aby móc odebrać darmowego Galaxy S20 FE trzeba najpierw kupić jeden z dwóch telefonów: Galaxy S23+ lub Galaxy S23 Ultra do 17 marca 2024.

Z regulaminu wynika, że sprzęt należy kupić u partnera promocji – m.in. Media Expert, RTV Euro AGD, x-kom, Media Markt, Avans, oleole.pl, czy Empik (z wyłączeniem marketplace). Podstawowy Samsung Galaxy S23 nie bierze udziału w promocji, więc kupując najtańszy zeszłoroczny model, nie będzie można odebrać darmowej sztuki Galaxy S20 FE.

Samsung Galaxy S20 FE
Samsung Galaxy S20 FE

Jeśli już wybierzemy Galaxy S23+ lub Galaxy S23 Ultra, to do 24 marca trzeba będzie aktywować telefon – niezbędne jest uruchomienie i skonfigurowanie urządzenia na terenie Polski. Następnie należy zalogować się do aplikacji Samsung Members i kliknąć w banner promocyjny – kliknięcie przeniesie nas do formularza zgłoszeniowego, gdzie będzie trzeba załączyć m.in. dowód zakupu. Rejestracja też jest wyłącznie możliwa na terenie Polski.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i nasze zgłoszenie zostanie pozytywnie zweryfikowane, to w ciągu 21 dni zostanie wysłany do nas Galaxy S20 FE 5G w kolorze niebieskim. Telefon obecnie w sklepach kosztuje ok. 1600 zł. Taki prezent jest wart grzechu i mimo że nie należy do najnowszych modeli, to wciąż oferuje niezłą wydajność, ekran, czy zestaw aparatów. Wszak S20 FE 5G był jednym z najlepszych smartfonów w 2020 roku.

Smartfony Galaxy S23
Euro
Samsung Galaxy S23+
MediaMarkt
Samsung Galaxy S23 Ultra
MediaExpert
Samsung Galaxy S23+
Oleole
Samsung Galaxy S23+
Empik
Samsung Galaxy S23+

Promocja nie potrwa wiecznie

Warto jednak zaznaczyć, że pula promocyjnych telefonów jest ograniczona. Promocyjnych Galaxy S20 FE jest zaledwie 780, co jak na skalę całej Polski nie wydaje się zbyt wiele. Jeśli ktoś chce zdobyć dwa smartfony Samsunga w cenie dwóch, to warto się pospieszyć - bo do 17 marca pula smartfonów może się wyczerpać.

REKLAMA

Więcej o smartfonach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA