REKLAMA

Wielka promocja w Media Expert na odkurzacze Dreame. Oto przegląd najlepszych ofert

W sklepie Media Expert wystartowała promocja na produkty marki Dreame. Odkurzacze bezprzewodowe i roboty sprzątające są dostępne w obniżonych cenach.

05.03.2024 12.58
Wielka promocja w Media Expert na odkurzacze Dreame. Oto przegląd najlepszych ofert
REKLAMA

W przecenach jest dostępnych kilka ciekawych propozycji. Zarówno odkurzacze pionowe (bezprzewodowe), jak i automatyczne roboty sprzątające. Wiele z nich okazuje się wielofunkcyjnymi urządzeniami, które nie tylko poradzą sobie z kurzem, ale też z brudnymi podłogami. Jeśli szukasz robota sprzątającego albo odkurzacza bezprzewodowego, to można upolować sprzęt w niższych kwotach.

REKLAMA

Dreame L10s Pro Ultra Heat. Ogromny zbiornik i potężny sprzęt

W promocji Media Expert jest dostępny Dreame L10s Pro Ultra Heat. Mamy tu do czynienia z wielofunkcyjnym robotem, którego mocną stroną jest przede wszystkim możliwość dokładnego sprzątania w trudno dostępnych miejscach, np. pod meblami, ponieważ urządzenie jest stosunkowo niewielkie. Sprzęt poza standardowym odkurzaniem (o mocy ssania 7000 Pa) obsługuje 4 tryby czyszczenia dywanów – jest też opcja, żeby urządzenie inteligentnie omijało te dywany (bo np. chcemy je wysprzątać ręcznie).

Urządzeniu nie brakuje też dwóch mopów oraz dużego zbiornika na wodę 80 ml. Integralną częścią Dreame L10s Pro Ultra Heat jest stacja dokująca, która ma własne zbiorniki na zanieczyszczenia i czystą, brudną wodę – odpowiednio 3,2 i 4,5 l, więc po każdym sprzątaniu nie trzeba opróżniać robota – zrobi to sam. Producent deklaruje, że nie trzeba czyścić zbiorników przez 75 dni. Sam robot działa na jednym ładowaniu 200 minut.

W promocji Media Expert Dreame L10s Pro Ultra Heat dostępny jest za 3699 zł - czyli 800 zł taniej niż najniższa cena z 30 dni przed obniżką.

Dreame L10s Pro Ultra Heat
MediaExpert

Dreame L20 Ultra to jeszcze dłuższe sprzątanie

Dreame L20 Ultra to także propozycja dla bardziej wymagających użytkowników, oferująca możliwość jeszcze dłuższego sprzątania. Nie brakuje też mocnego systemu ssania 7000 Pa oraz funkcji mopowania. W tym modelu Dreame zastosowało system, który w razie potrzeb mopuje podłogi nawet kilkukrotnie – jeśli płytki, panele czy inna powierzchnia tego wymaga. Podczas mycia na mokro urządzenie pracuje bardzo cicho.

Dreame L20 Ultra ma wsparcie stacji bazowej. Producent zastosował również duże pojemniki w tym modelu 3,2-litrowy na zanieczyszczenia oraz odpowiednio 4-litrowy na brudną wodę i 4,5-litrowy na czystą wodę. Sprzęt oczywiście jest wspierany aplikacją mobilną (tak jak L10s Pro Ultra Heat), z poziomu której ustawiamy interesujący nas tryb. Sprzęt dostępny jest za 4299 zł.

Robot Dreame L20 Ultra
MediaExpert

Dreame Z10 Station. Dla tych, którzy wolą sprzątać sami

W przecenie Media Expert mamy Dreame Z10 Station. To bezprzewodowy odkurzacz pionowy, którego nie trzeba opróżniać za każdym razem. W zestawie sprzedażowym ze sprzętem jest bowiem stacja bazowa, która ma własny zbiornik na zanieczyszczenia. Stację postawiamy w kącie i po zakończonym sprzątaniu zbiornik sam się opróżnia.

W zestawie Dreame Z10 są też dwie elektroszczotki – pierwsza uniwersalna z podświetleniem do większości powierzchni, druga mini – m.in. do kanap, foteli, krzeseł. Odkurzacz działa na jednym ładowaniu przez nawet 65 minut, a jego wbudowany pojemnik ma 0,6 l. Sprzętowi nie brakuje też wyświetlacza dotykowego z m.in. aktualnym stanem baterii. Odkurzacz można kupić w promocyjnej cenie 1749 zł - cena bezpośrednio przed obniżką to 1949 zł, a najniższa kwota z 30 dni 1849 zł.

Dreame Z10 Station
MediaExpert

Osobny mop i odkurzacz w kąt. Dreame H12 Pro 2 w 1

W sklepie Media Expert można nabyć Dreame H12 Pro - bezprzewodowy odkurzacz pionowy, który potrafi nie tylko odkurzać, ale ma też opcje mopowania. Jest to sprzęt 2 w 1, który ma radzić sobie z suchymi i mokrymi zanieczyszczeniami. Producent wyposażył urządzenie w taką szczotkę, która ma też czyścić podłogi i w narożnikach.

Ten model obsługuje kilka trybów – auto, ultra, ale w razie potrzeby można wyłączyć funkcję mopowania. Dreame H12 Pro pracuje do 35 min na jednym ładowaniu, ma duży ekran LED, który wskazuje też stopień zabrudzenia podłogi. Tak samo, jak we wcześniejszych propozycjach H12 Pro ma wsparcie stacji bazowej, która automatycznie oczyszcza szczotkę. Cena Dreame H12 Pro wynosi 1810 zł.

Dreame H12 Pro
MediaExpert

Na koniec coś tańszego – Dreame R20

W promocji Dreame nie zabrakło też czegoś bardziej przystępnego cenowo. Dreame R20 to tańszy odkurzacz pionowy, który może być niezłym sprzętem na start przygody z odkurzaczami bezprzewodowymi. Urządzenie działa długo na jednym ładowaniu – aż 90 minut, w zestawie znajduje się elektroszczotka z podświetlenie oraz mini elektroszczotka.

Urządzeniu nie brakuje wyświetlacza informującego o stanie naładowanie baterii. Na start jak znalazł, za stosunkowo niewielkie pieniądze będzie można pozbyć się denerwującego kabla. Dreame R20 nabędziemy teraz w promocyjnej cenie 1399 zł.

REKLAMA
Dreame R20
MediaExpert
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA