REKLAMA

Rozbijasz jajka i dostajesz darmowe gigabajty. Zajrzyj do aplikacji Orange

W aplikacji Orange czeka na was świetna zabawa. Szukając wielkanocnych jajek, możecie zgarnąć darmowe gigabajty w aplikacji. Musicie jednak pamiętać o regularności.

25.03.2024 13.50
Ciekawostki o Wielkanocy
REKLAMA

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych Orange uruchomił kolejną, okazjonalną minigierkę dla swoich klientów. Podobna opcja pojawiła się w ubiegłym miesiącu na tegoroczne walentynki, ale zamiast szukania serc, będzie trzeba znaleźć jajka wielkanocne. Akcja promocyjna rusza już dziś w aplikacji Mój Orange i potrwa przez kolejne kilka dni.

REKLAMA

Zbierasz jajka w aplikacji Mój Orange i zdobywasz darmowe gigabajty

Orange poinformował na blogu o nowej akcji. Klienci korzystający z usług operatora, którzy mają dostęp do aplikacji Mój Orange (indywidualni - zarówno ci abonamentowi, jak i korzystający z usług na kartę) będą mogli wziąć w niej udział. Założenia i zasady są bardzo proste – musimy uruchomić apkę i rozbić wielkanocne jajko.

Po uruchomieniu aplikacji (w wersji 5.0) wyświetli nam się dedykowany baner, który przeniesie nas do minigry z opcją rozbicia jajka, które jest równoznaczne ze zdobyciem 5 GB internetu. Każdego dnia będziemy mogli rozbić wyłącznie jedno jajko, więc jeden dzień to jednorazowe 5 GB – nie ma możliwości powrotu do wcześniejszego dnia, więc jeśli tego nie zrobimy, to bonusowe gigabajty przepadną.

Akcja trwa od 25 do 29 marca do godziny 23:59. Mamy zatem możliwość rozbicia łącznie pięciu jajek, co jest równoznaczne z możliwością otrzymania pakietu 25 GB. Gigabajty mają być przyznane w ciągu 48 godzin i będą do wykorzystania przez 14 dni od aktywacji wyłącznie na terenie Polski.

Bonusowe gigabajty mają być wykorzystywane w pierwszej kolejności przed wszystkimi innymi pakietami. Oznacza to, że jeśli w abonamencie mamy np. 50 GB, a zużyjemy 15 GB po aktywowaniu pakietu wielkanocnego w trakcie świąt, w dalszym ciągu pozostaje nam 50 GB z abonamentu, natomiast niewykorzystane bonusowe 10 GB przepadną.

Warto zaznaczyć, że każdy numer telefonu może skorzystać z promocji wyłącznie raz, odbierając maksymalnie 25 GB. To naprawdę świetna okazja na oszczędzenie gigabajtów, szczególnie podczas świątecznych wyjazdów. Oprócz tego w środę klienci abonamentowi będą mogli liczyć na kolejny bonus, więc jeśli będą to darmowe GB, to pakiet na święta będzie naprawdę spory.

Szczegóły dotyczące akcji w aplikacji Mój Orange dostępne są pod tym linkiem.

REKLAMA

Więcej o operatorach i ich ofertach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA