REKLAMA

Nowy tani telefon smartfon Samsunga będzie miał klona. To właśnie jego powinieneś kupić

Samsung Galaxy A15 5G zapowiada się niezwykle dobrze w porównaniu do poprzednika. Jednak tym razem tani smartfon Samsunga będzie musiał powalczyć o klientów z innym urządzeniem od południowokoreańskiego producenta. To będzie zażarta walka.

15.02.2024 10.37
Nowy tani telefon smartfon Samsunga będzie miał klona. To właśnie jego powinieneś kupić
REKLAMA

W styczniu poznaliśmy najnowszą serię Galaxy S24, która przyniosła ze sobą sztuczną inteligencję Galaxy AI, na horyzoncie widać już inteligentny pierścień Galaxy Ring. A już za chwilę mamy poznać najnowsze tanie urządzenia z serii A, głównie A15 5G oraz A55 5G. Te mają oferować skok wydajności względem swoich poprzedników. Model A15 5G będzie miał swojego klona - smartfon niemal identyczny, ale lepszy w jednym aspekcie.

REKLAMA

Samsung Galaxy M15 5G z ogromną baterią

Samsung przygotowuje się do wprowadzenia na rynek taniego smartfona z serii M o nazwie Samsung Galaxy M15 5G. Ostatnio ujawniono szczegóły dotyczące jego baterii. Urządzenie o numerze modelu SM-M156B otrzymało certyfikaty Dekra, BIS i Safety Korea, z pojemnością baterii na poziomie 5880 mAh, co wskazuje na typową pojemność około 6000 mAh, podobną do poprzednika.

Akumulator o numerze EB-BM156ABY obsługuje również szybkie ładowanie 25W. Samsung Galaxy M15 5G ma zapewnić użytkownikom pełen dzień użytkowania i może zająć ponad godzinę, aby naładować go przy prędkości 25 W.

A reszta? Samsung Galaxy M15 5G to A15 5G

Wszystko wskazuje na to, że M15 5G będzie dzielił naprawdę sporą część specyfikacji z modelem Galaxy A15 5G, wszak będą to bracia. M15 5G ma otrzymać 6,5-calowy ekran Super AMOLED, główny aparat o rozdzielczości 50 MP oraz czip MediaTek Dimensity 6100+.

Przeczytaj więcej o najnowszych telefonach na Spider's Web:

REKLAMA

Nie wiemy jeszcze nic o planowanej dacie premiery. Jednak informacje, że Dekra już sprawdziła M15 5G, wskazują, że trafi on na nasze półki dość szybko. Istnieje szansa, że Samsung ogłosi go wraz z modelami A15 5G oraz A55 5G.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA