REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Motorola Razr 50 Ultra na pierwszych zdjęciach. Czego możemy oczekiwać?

W sieci pojawiły się wczesne zdjęcie nadchodzącej Motoroli Razr 50 Ultra, czyli bezpośredniego następcy modelu 40 Ultra. Możemy liczyć na zmiany, ale pod maską.

22.01.2024
21:55
Motorola Razr 50 Ultra na pierwszych zdjęciach. Czego możemy oczekiwać?
REKLAMA

Motorola Razr 40 Ultra należała do najlepszych składanych smartfonów 2023 (tych z klapką). To model, który wygrał możliwościami i ceną, ale producent przygotowuje już następny model. W tym roku nie powinniśmy oczekiwać większych zmian jeśli chodzi o wygląd. Będzie to raczej odświeżenie i tak już bardzo dobrego smartfona.

REKLAMA

Motorola Razr 50 Ultra pozuje do zdjęć. Wygląda znajomo

W ubiegłym roku Motorola poczyniła ogromne zmiany, jeśli chodzi o konstrukcję swoich składanych smartfonów. Razr 40 i Razr 40 Ultra poszły w stronę bryły Samsunga Galaxy Z Flip, porzucając dotychczasowy zaoblony wygląd przypominający dawne Motorole Razr z klapką. Ta decyzja przełożyła się na to, że wypuszczono świetny model.

Do sieci trafiły rendery w słabej jakości przedstawiające bezpośredniego następcę w postaci Motoroli Razr 50 Ultra. Nowy model wygląda praktycznie tak samo jak poprzedni – wystarczy spojrzeć na przedni panel, gdzie w dalszym ciągu mamy bardziej wydłużony w pionie aniżeli poziomie ekran z wypukłym obramowaniem mającym na celu ochronę delikatnego wyświetlacza. Tu znalazł się też aparat do selfie.

Z tyłu natomiast mamy dwie części: górna z dwoma aparatami (głównym i szerokim kątem) i ekranem oraz dolna w postaci szarego materiału z logo Motoroli. Oznacza to, że nadchodzący model może otrzymać zupełnie nową wersję kolorystyczną – w poprzedniku na start mieliśmy trzy wersje: czarną, niebieską i czerwoną (później do oferty dodano morelową Peach Fuzz).

To tak naprawdę wszystko z informacji, które są potwierdzone. Nie znamy specyfikacji technicznej nowego modelu, ale patrząc na praktycznie identyczny wygląd możemy oczekiwać, że producent dokona lekkiego odświeżenia. Najpewniej nowością będzie procesor.

Czego możemy oczekiwać po Motoroli Razr 50 Ultra?

W poprzednim modelu mieliśmy do czynienia ze Snapdragonem 8+ Gen 1 z 2022 r., to tutaj najpewniej otrzymamy Snapdragona 8 Gen 2 z 2023 r., który nie jest najwydajniejszym czipem na rynku (dostępny jest nowszy Snapdragona 8 Gen 3), ale i tak zapewni wysoką wydajność. Zeszłoroczny model miał też 6,9-calowy ekran P-OLED 144 Hz (oraz dodatkowy 3,6-calowy panel), baterię 3800 mAh z ładowaniem 33 W oraz zestaw aparatów 12 + 13 Mpix na tyle wraz z 32-megapikselowym modułem do selfie.

Możemy oczekiwać też zmian jeśli chodzi o baterię (pojemność, prędkość ładowania), ekran i zestaw aparatów. Premiera nowej składanej Motoroli Razr 50 Ultra (oraz najpewniej mniej zaawansowanego modelu w postaci Razr 50) ma mieć miejsce w pierwszej połowie 2024 r. Seria Razr 40 zadebiutowała w czerwcu 2023 r., więc najpewniej nowego modelu możemy oczekiwać w podobnym czasie.

REKLAMA

Więcej o smartfonach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA