REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Smartfony Motorola teraz w kolorze roku 2024. Ależ on piękny

Motorola pokazała nowe wersje kolorystyczne bardzo popularnych modeli. Mowa o dwóch smartfonach – składanej Razr 40 Ultra oraz świetnie wycenionej Edge 40 Neo. Zupełnie jak poprzednie modele są stworzone we współpracy z Pantone, tylko że tym razem w kolorze roku 2024. Jaki to?

07.12.2023
17:36
Smartfony Motorola teraz w kolorze roku 2024. Ależ on piękny
REKLAMA

Pantone wybrało kolor roku 2024. Jest nim Peach Fuzz, oficjalnie znany jako Pantone 13-1023. Jak sama nazwa mówi, mamy tutaj kolor brzoskwiniowy. Zeszłoroczny kolor roku Pantone nazwany Viva Magenta już mogliśmy spotkać w smartfonach Motorola – m.in. średniopółkowym modelu moto g84 5G, ale także w składanym Razr 40 Ultra. Dzięki nowym kolorkom oba wspomniane modele jeszcze bardziej będą przykuwać oko.

REKLAMA

Motorola Edge 40 Neo oraz Motorola Razr 40 Ultra w nowym kolorze. Jest piękny

Odkąd Motorola zaczęła wrzucać kolorki Pantone w swoich smartfonach, urządzenia stały się jeszcze bardziej atrakcyjne wizualnie. Sam zachwalałem Motorolę Edge 40 Neo w wersji turkusowej nazwanej Caneel Bay, która w połączeniu z pleckami o fakturze z ekoskóry wygląda po prostu genialnie. Nie bez powodu nazwałem ten model moim ulubionym średniopółkowym smartfonem 2023 roku. Urządzenie jak dotychczas było dostępne jeszcze w innym, miętowym kolorze Panteon Soothing Sea, lecz teraz dochodzi kolejna wersja.

Motorola Edge 40 Neo Peach Fuzz (źródło: Motorola)

Na internetowej stronie Motoroli Edge 40 Neo pojawił się kolejny wariant kolorystyczny Peach Fuzz. To oczywiście identycznie wyglądające i oferujące te same możliwości urządzenie, natomiast w żywszej wersji kolorystycznej, która z pewnością wielu osobom przypadnie do gustu – nie brakuje tu oczywiście przyjemnego w dotyku wykończenia z eko skóry.

Jak na razie na stronach internetowych sklepów, które sprzedają smartfon nie widnieje możliwość kupna urządzenia w tej wersji, natomiast producent zapowiedział, że urządzenie trafi do wybranych operatorów i sieci elektromarketów już wkrótce w cenie 1899 zł.

Nie inaczej jest w przypadku składanej Motoroli Razr 40 Ultra, która jak dotąd była dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: wspomnianej Viva Magenta, Glacier Blue, Infinite Black, a teraz wchodzi wersja Peach Fuzz. Kolorek zauważymy zarówno na korpusie urządzenia, jak i na dolnej części tylnego panelu (górna to przecież dodatkowy ekran). Ta wersja kolorystyczna smartfona niebawem będzie dostępna w sieci Plus w cenie 4999 zł.

Motorola Razr 40 Ultra Peach Fuzz (źródło: Motorola)

Wybór wersji kolorystycznych tych modeli jest naprawdę ogromny i osobiście miałbym problem z podjęciem decyzji, który wariant wybrać. Wszystkie kolory Pantone w smartfonach Motorola wyglądają świetnie i nadają im charakteru, więc z takim telefonem łatwo będzie się wyróżnić.

REKLAMA

Więcej o smartfonach Motorola przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA