REKLAMA

Xiaomi 13 to nie koniec. Słuchawki Buds 4 Pro dorwiesz w promocji. I to od razu

Trzy smartfony Xiaomi 13 to nie koniec nowości. Do oferty Xiaomi trafiły również słuchawki Xiaomi Buds 4 Pro. Zestaw został zaprezentowany oficjalnie w przededniu targów MWC 2023 w Barcelonie. Mamy przy okazji świetne wieści dla łowców promocji

26.02.2023 16.02
Xiaomi Buds 4 Pro
REKLAMA

Na konferencji zorganizowanej w Barcelonie na dzień przed oficjalnym startem targów Mobile World Congress 2023 pokazano nie tylko trzy telefony, w tym Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro i Xiaomi 13 Lite, ale również sprzęty z dwóch innych kategorii, w tym inteligentne zegarki Xiaomi Watch S1 Pro i bezprzewodowy zestaw Xiaomi Buds 4 Pro. Przyjrzyjmy się bliżej słuchawkom.

Czytaj też: Aparat Xiaomi 13 Pro miażdży. Są pierwsze zdjęcia

REKLAMA

Xiaomi Buds 4 Pro z obsługą ANC i kodekiem LDAC

Pierwszym nowym akcesorium jest bezprzewodowy zestaw słuchawkowy typu TWS (True Wireless) dostępny w kolorach czarnym i złotym. Składają się na niego dwie słuchawki douszne z wymiennymi końcówkami (działające do 9 godzin na jednym ładowaniu) oraz etui ładujące, które pozwala je kilkukrotnie naładować (co pozwoli wedle zapewnień producenta osiągnąć nawet 38 godzin pracy bez podłączania do gniazdka).

Xiaomi Buds 4 Pro obsługują ANC, czyli aktywną redukcję szumów (ang. active noise cancelling) oraz kodek LDAC firmy Sony (32 bity, bitrate 990 kbps). Nie zabrakło tutaj również technologii kierunkowego dźwięku przestrzennego, gdyż zestaw wykrywa ruchy głowy użytkownika. Urządzenie można sparować przy tym z dwoma sprzętami jednocześnie, czyli np. telefonem i komputerem i łatwo się między nimi przełączać.

Xiaomi Buds 4 Pro 4
Bezprzewodowe słuchawki Xiaomi Buds 4 Pro w dwóch kolorach

Czym jeszcze może pochwalić się zestaw Xiaomi Buds 4 Pro?

Do obsługi słuchawek Xiaomi Buds 4 Pro służy dedykowana aplikacja mobilna Xiaomi Earbuds, którą można pobrać na smartfony z Androidem z sklepu Google Play. W niej można uruchomić w niej funkcję Intelligent Fit Monitoring, która pomoże dobrać odpowiedni rozmiar końcówek.

Również w aplikacji można aktywować wspomnianą wyżej funkcję łączenia się z dwoma sprzętami (warto pamiętać, że domyślnie będzie ona wyłączona). Z jej poziomu da się również aktywować opisywane wyżej ANC oraz dźwięk przestrzenny, a także uruchomić tryb przezroczystości.

Xiaomi Buds 4 Pro 5
Nowe słuchawki Xiaomi Buds 4 Pro obsługują ANC i kodek LDAC
REKLAMA

Nowy zestaw słuchawkowy Xiaomi trafi do sprzedaży już 8 marca 2023 r. w cenie 949 zł.

Dodatkowo w terminie od 27 lutego do 7 marca 2023 r. będzie można skorzystać z przedpremierowej promocji: przy zakupie smartfonu Xiaomi 13 klienci będą otrzymywać bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xiaomi Buds 4 Pro w wersji czarnej w cenie tegoż telefonu (specyfikację i polskie ceny telefonów z linii Xiaomi 13, czyli Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro i Xiaomi 13 Lite omawiam w osobnym materiale).

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA