REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Te produkty kupisz znacznie taniej na Allegro. Oto promocje Black Week od 24 listopada

Wiele produktów po atrakcyjnych cenach czeka na użytkowników Allegro, którzy zdecydują się wziąć udział w Black Weeku. Od 21 do 28 listopada pojawią się przeceny do nawet 60 procent. Oto najciekawsze propozycje na 24 listopada.

24.11.2022
7:31
Allegro Black Week
REKLAMA

Trwa Black Week na Allegro. Przez osiem dni fani promocji mogą upolować wiele produktów po atrakcyjnych cenach. W związku z trwającym Mundialem warto przejrzeć ofertę telewizorów oraz soundbarów. Black Week to też dobra okazja, aby zaopatrzyć się już w pierwsze świąteczne prezenty dla naszych bliskich. D

REKLAMA

Do 28 listopada na stronie Allegro pojawiać się będą również produkty oznaczone “App Only”, które można kupić tylko i wyłącznie w aplikacji mobilnej Allegro.

Allegro Black Week. Oto najciekawsze promocje.

24 listopada znajdziemy na Allegro ciekawe produkty m.in. z technologicznej półki, w sam raz na Mundial oraz jesienne, filmowe wieczory.

Telewizor LED LG 65UP751C0ZF 65" 4K UHD pozwoli nam przenieść kino do naszego domu. Producent zachwala technologie FILMMAKER MODE i HDR. Aplikacje pozwalają na korzystanie z ulubionych platform streamingowych.

Kup telewizor LED LG 65UP751C0ZF 65" 4K UHD za 2499 zł.

24 listopada przecenione zostały też słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Earbuds Basic 2S. Wyposażone są w Bluetooth 5.0, który zapewnia bardziej stabilne połączenia.

W atrakcyjnej cenie dostępny jest również dysk SSD Goodram CX400 Gen. 2 256GB 2,5" SATA III. Zapewnia 10-krotną poprawę wydajności. Dzięki temu, że CX400 gen.2 nie posiada żadnych ruchomych części jest zdecydowanie wytrzymalszy na wstrząsy i uderzenia niż talerzowy dysk twardy.

LEGO Technic 42110 Land Rover Defender z pewnością będzie świetnym prezentem pod choinkę dla najmłodszych, a może nawet tych starszych. Projektowanie samochodów to sztuka na światowym poziomie. Można się o tym przekonać dzięki temu niezwykle autentycznemu modelowi 42110 LEGO Technic Land Rover Defender do postawienia na półce. Ta replika LEGO została opracowana we współpracy z firmą producentem aut.

Jeśli myśleliście o zakupie nawilżacza powietrza, teraz jest na to dobry czas. Nawilżaczacz smartMi Evaporative Humidifier 2 jest sterowany mobilnie. Od starszego modelu odróżnia go wbudowany wyświetlacz. Ponieważ wydajność urządzenia wynosi 240 ml/h, a pojemność zbiornika na wodę to 4 l, po jednym napełnieniu nawilżacz może pracować z najwyższą intensywnością 16.5 h.

Jak skorzystać z promocji na Allegro Black Week?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Klienci, którzy posiadają pakiet Allegro Smart! mogą skorzystać z bezpłatnych dostaw do automatów paczkowych, punktów odbioru, ale też wybrać darmowe przesyłki kurierskie. Ci, którzy nie korzystali wcześniej z tej usługi mogą wypróbować bezpłatny testowy Smart! na Start. Oferuje on 5 dostaw na przestrzeni 3 miesięcy. Posiadacze Allegro Smart! mają również dostęp do limitowanych ofert Smart.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA