Kula ognia na niebie. Rosyjski satelita szpiegowski zamienił się w płonący meteor
Zawsze miło zobaczyć spadającą gwiazdę. Ale nie tego się spodziewali Amerykanie, którzy 20 października o poranku zobaczyli na niebie niezwykle jasny bolid. Tym razem jednak nie był to meteoroid, który za bardzo zbliżył się do ziemskiej atmosfery i spłonął w niej kończąc w ten sposób swoją międzyplanetarną podróż.

REKLAMA