REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

A Plague Tale: Innocence za darmo na Epic Games Store. A także Minit

Jakie gry za darmo na Epic Games Store? W tym tygodniu trafiła się nie lada gratka. 100-procentowy rabat obowiązuje między innymi na rewelacyjną A Plague Tale: Innocence. Za darmo jest też Minit.

06.08.2021
7:00
A Plague Tale: Innocence za darmo
REKLAMA

Epic Games Store to jedna z najmłodszych platform gamingowych na razie skupiająca się wyłącznie na graczach PC z Windows i macOS. By przyciągnąć uwagę graczy i odciągnąć ich od Steama i Xboksa platforma co tydzień udziela stuprocentowego rabatu na wybrane gry. Rabat obowiązuje przez tydzień, po czym przywracana jest normalna cena, a ów rabat przechodzi na kolejne tytuły. Gry zakupione za 0 zł są już dożywotnio przypisane do konta Epic gracza.

REKLAMA

Epic Games Store – darmowe gry. A Plague Tale: Innocence za darmo. Minit do pobrania z rabatem 100 proc.

Pierwszą z udostępnionych gier jest wysoko oceniane przez krytyków i graczy A Plague Tale: Innocence. To surival horror od Asobo Studio, które niedawno wsławiło się Microsoft Flight Simulatorem. To produkcja z 2019 r. Za jej sprawą poznajemy losy młodej Amiki i jej młodszego brata Hugo, którzy muszą przetrwać w jednym z najmroczniejszych czasów z historii zachodniej cywilizacji. Gra zdobyła wiele nagród za swoje rozwiązania techniczne i warstwę artystyczną.

Minit, co ciekawe, już raz był rozdawany przez Epica. Kto nie załapał się na poprzednią promocję, ma teraz drugą szansę. Minit to ciekawa niezależna gra przygodowa, w której gracz ma raptem 60 sekund na przygodę i poznanie świata gry.

A Plague Tale: Innocence wymaga 64-bitowego Windowsa 7 lub nowszego, Core i3-2120 lub FX-4100 X4 lub szybszego procesora, co najmniej 8 GB RAM i 50 GB pamięci, a także co najmniej GeForce GTX 660 lub Radeon HD 7870 z minimum 2 GB pamięci.

REKLAMA

Minit wymaga Windowsa XP lub nowszego albo macOS Mavericks lub nowszego, Pentiuma D lub Athlona 64 4000+ lub szybszy procesor, co najmniej 1 GB RAM i 200 MB pamięci a także kartę graficzną co najmniej GeForce 7600 GS lub Radeon HD 2400 Pro z co najmniej 256 MB pamięci.

Promocja trwa do 12 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA