Nowy minister od cyfryzacji. Będzie nią zarządzał człowiek, który dał nam e-receptę i odszedł po aferze z respiratorami
Zmiana na stanowisku ministra odpowiedzialnego na cyfryzacje w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Odchodzi pełniący te obowiązki od ponad 3 lat Marek Zagórski. W jego miejsce już w przyszłym tygodniu ma się pojawić były wiceminister Janusz Cieszyński.

REKLAMA