REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nowy smartwatch Amazfit ląduje w Polsce. Wygląda elegancko i zapłacisz nim w sklepie

Amazfit właśnie wydał na polski rynek swój najnowszy zegarek Balance. Urządzenie jest już dostępne w sprzedaży w jednym ze sklepów. Co oferuje?

18.09.2023
15:20
Nowy smartwatch Amazfit ląduje w Polsce. Wygląda elegancko i zapłacisz nim w sklepie
REKLAMA

Zegarki inteligentne Amazfit z pewnością cieszą się sporą popularnością wśród Polaków, natomiast producent ma w zwyczaju wprowadzać na rynek urządzenia po cichu, bez większych zapowiedzi. W przypadku nowej propozycji nie było inaczej, a warto wspomnieć co nieco o nowej propozycji Amazfit Balance. To smartwatch, który wydaje się ciekawą opcją.

REKLAMA

Amazfit Balance wleciał do Polski. Wygląda elegancko i zapłacisz nim w sklepie

Portal Pepper poinformował, że na polskim Amazonie pojawił się zupełnie nowy zegarek. Mowa o Amazfit Balance. Urządzenie na innych rynkach co prawda jest dostępne już od początku września, ale do nas trafiło dopiero kilka dni temu. Nowa propozycja popularnej firmy jest o tyle ciekawa, że wygląda elegancko i oferuje nowy system płatności Zepp Pay, który z początkiem września trafił do Polski, ale o tym zaraz.

Na początku trzeba omówić jego specyfikację - urządzenie oddaje do naszej dyspozycji ekran AMOLED o średnicy 1,5 cala, pracujący w rozdzielczości 480 × 480 pikseli i z maksymalną jasnością na poziomie 1500 nitów, chroniony szkłem hartowanym. Kopertę wykonano z metalu, a całość nie jest przesadnie ciężka - waży tylko 35 g. Nie zabrakło tu też wodoszczelności do 5 ATM.

Amazfit Balance

Oczywiście Amazfit Balance oferuje podstawowe funkcje zdrowotne - mierzenie tętna, natlenienia krwi, poziom stresu i jakości snu, ale to nie wszystko, bo ma na pokładzie BioTracker. Ten zapewnia coaching snu przy pomocy AI, do czego jednak będzie potrzebna subskrypcja (przez pierwsze trzy miesiące ta jest bezpłatna). Bateria zegarka wytrzymuje aż 14 dni przy typowym użytkowaniu i nawet do 25 dni z trybem oszczędzania baterii.

Urządzenie dodatkowo umożliwia płatności zbliżeniowe przy pomocy Zepp Pay. Jak na razie tę technologię wspiera tylko kilka banków - m.in. BPS, Santander, ale można też skorzystać z płatności Curve - do czego jednak będzie potrzebna karta MasterCard. 

Więcej o inteligentnych zegarkach na Spider's Web:

Cena i dostępność

Amazfit Balance jak na razie trafił tylko do sklepu Amazon i jest dostępny w cenie 1149 zł. Urządzenie z pewnością wydaje się wszechstronne - bo z jednej strony nada się jako asystent zdrowia, a z drugiej strony wygląda elegancko i pozwoli zapłacić w sklepie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA