REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Zapomnij o wszystkim, co wiesz na temat Samsunga Galaxy S11+

Pojawia się coraz więcej informacji z całkiem wiarygodnych źródeł na temat telefonu Galaxy S11. Znany informator ostrzega jednak, że nie powinniśmy zakładać, że S11+ będzie podobny. Wedle jego wiedzy, wersja z Plusem ma się znacząco różnić od podstawowej.

23.11.2019
17:21
samsung galaxy s10 android 10
REKLAMA
306 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Następca Galaxy S10 ma się pojawić – jak zawsze – w pierwszej połowie przyszłego roku. Również jak zawsze, osoby mające dobre kontakty w Samsungu lub u jego podwykonawców węszą w poszukiwaniu informacji na temat największego rywala iPhone’a. Widzieliśmy już prawdopodobne wygląd urządzenia, niektóre nowe funkcje jego aparatów, dane o akumulatorze i o poszczególnych podwersjach telefonu.

Jedną z podwersji będzie Galaxy S11+. Zakładaliśmy, że – jak zawsze – wersja z Plusem na końcu będzie nieco lepszą i większą edycją zwykłego Galaxy S11. Prawdopodobnie z większym wyświetlaczem, akumulatorem i pewnie z lepiej wyposażonym aparatem. Znany informator sugeruje, że te założenia są błędne.

Galaxy S11+ kontra Galaxy S11: różnice mają być istotne.

Użytkownik Twittera o pseudonimie Ice Universe – który już wielokrotnie udowodnił, że jego informacje są wiarygodne –  zastrzega, że wszystkie dotychczasowe informacje tyczą się wyłącznie Galaxy S11 i nie mają zastosowania do Galaxy S11+. Sugeruje, że model z Plusem ma znacząco różnić się od bazowej wersji.

REKLAMA

Według plotek ze źródeł o niskiej wiarygodności, któryś z telefonów Galaxy S11 miał mieć wodospadowy wyświetlacz – a więc zakrywający cały front urządzenia i zagięty na krawędziach. Inne plotki wspominały o zatopionym w wyświetlaczu przednim aparacie, co miałoby oznaczać, że ów wyświetlacz w S11+ nie miałby żadnego wcięcia czy otworu.

Na razie jednak pozostaje tylko mieć w pamięci, że o Galaxy S11+ - w przeciwieństwie do Galaxy S11 – nie wiemy w zasadzie nic.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA