Gry

Szósta edycja OKSE odbędzie się już 8 kwietnia! Kongres wraca z udziałem publiczności
Klasycznie, jak co roku, tak i bieżącej wiosny odbędzie się Ogólnopolski Kongres Sportów Elektronicznych. Przed nami już szósta edycja cyklicznej konferencji dotyczącej esportu, która jest najdłużej organizowana w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizator Esport Association, wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego, zaprasza do udziału w zbliżającym się wydarzeniu.
Gry / Lokowanie produktu
28.03.2022 09:17


















