REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

20-metrowy łańcuch z mikrofonem. Nanoleaf ma już dekorację na twoją choinkę

Wielkimi krokami zbliżają się święta, a wraz z sezonem świątecznym będą pojawiać się kolejne akcesoria utrzymane w tej tematyce. Nanoleaf, czyli popularny producent inteligentnego oświetlenia, już przygotował się na tę okazję, wypuszczając smart światełka na choinkę.

06.10.2023
18:33
20-metrowy łańcuch z mikrofonem. Nanoleaf ma już dekorację na twoją choinkę
REKLAMA

Nanoleaf ma inteligentne oświetlenie choinkowe. Świecą na dowolny kolor

REKLAMA

Nanoleaf wprowadził do sprzedaży swoje lampki choinkowe Essentials Matter. To 20-metrowy łańcuch wyposażony w aż 250 adresowalnych diod LED, których kolor dowolnie możemy zmieniać przy pomocy dedykowanego oprogramowania. Do komunikacji wykorzystywane jest WiFi, więc bezproblemowo podłączymy je przykładowo do inteligentnego huba - takiego jak Google Nest czy Apple HomePod oraz Amazon Alexa, więc dodatkowo możemy nimi sterować głosem.

źródło: Nanoleaf

Inteligentne lampki choinkowe Nanoleaf Smart Holiday String Lights również działają z Razer Chroma RGB, SmartThing oraz są zgodne ze standardem Matter. Kompatybilność zestawu jest bardzo wszechstronna.

źródło: Nanoleaf

Oczywiście pełnię możliwości urządzenia uzyskamy przy pomocy dedykowanego oprogramowania Nanoleaf w postaci aplikacji na smartfony z Androidem oraz iOS. W aplikacji możemy dostosować każdą pojedynczą diodę, ale nie zabrakło też dziewięciu gotowych scen przygotowanych z myślą o tym zestawie.

Więcej o inteligentnym domu przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Nanoleaf Smart Holiday String Lights mają również wbudowany mikrofon, więc oświetlenie będzie dostosowywało się do odtwarzanych świątecznych piosenek i kolęd. Z dodatkowych funkcji światełek warto wspomnieć o obecności standardu IP44. Propozycja kosztuje 120 euro (ok. 550 zł), ale w perspektywie kilku lat może przynieść oszczędności - nie będzie trzeba kupować zestawów światełek w innych kolorach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA