REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Sensacja! Henry Cavill rezygnuje z grania Wiedźmina. Zastąpi go inny hollywoodzki aktor

W sobotni wieczór gruchnęła zaskakująca wiadomość. Henry Cavill rezygnuje z roli Wiedźmina. Zastąpi go w niej inny znany hollywoodzki aktor

29.10.2022
21:50
Sensacja! Henry Cavill rezygnuje z grania Wiedźmina. Zastąpi go inny hollywoodzki aktor
REKLAMA

To zaskakująca wiadomość. Henry Cavill, który sam wielokrotnie powtarzał, że kocha uniwersum Wiedźmina, że jest zaszczycony, że może grać Geralta z Rivii ogłosił koniec przygody z serialem.

REKLAMA

Henry Cavill dokończy zdjęcia do trzeciego sezonu, którego premiera będzie miała miejsce w przyszłym roku, a potem jego rolę przejmie inny aktor.

Liam Hemsworth będzie nowym Wiedźminem, po tym jak z roli rezygnuje Henry Cavill

Liam Hemsworth potwierdził swój angaż w poście opublikowanym na Instagramie.

Jak sam podkreśla, również jest fanem Wiedźmina.

Liam Hemsworth to 32-letni australijski aktor, brat Chrisa, którego znamy np. z Thora.

Ale sam Liam również ma na swoim koncie kilka znanych ról. Grał Gale’a Hawthorne’a w trylogii Igrzyska Śmierci. Ponadto mogliśmy go obserwować w filmie Dzień Niepodległości: Odrodzenie, czy w westernie Pojedynek. Przez dwa lata był mężem Miley Cyrus. Ostatnio nie widzieliśmy go w głośnych rolach, a do takiej niewątpliwie należy Geralt z Rivii.

Co dzieje z serialem Wiedźmin?

REKLAMA

Zastanawiają mnie powody rezygnacji Cavilla. Nie wydawał się idealnym Wiedźminem, ale moim zdaniem dźwigał ten serial na plecach. Czy plecy Liama będą wystarczająco szerokie, żeby udźwignąć czwarty i kolejne sezony? Mam nadzieję, że tak.

Zdjęcie główne: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA