REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Golą skutecznie z zarostu, nie z portfela. Świetne okazje na golarki z okazji Amazon Prime Day

Na sucho, na mokro. Do twarzy, do ciała, nawet do miejsc intymnych. Amazon z okazji Prime Day przygotował serię promocji na golarki rozmaitego rodzaju. My przejrzeliśmy ofertę i wybraliśmy najlepsze sprzęty z najciekawszymi rabatami.

13.07.2022
20:22
okazje na golarki amazon prime day
REKLAMA

Dołącz do Amazon Prime z tego linku, skorzystaj z promocji (30 dni za darmo) i kupuj taniej podczas pierwszego Amazon Prime Day w Polsce. Listy najlepszych ofert znajdziesz tutaj.

REKLAMA

Jeżeli ktoś planował wymienić starą golarkę na nową, to dziś jest ku temu świetna okazja. W ramach Amazon Prime Day subskrybenci Amazon Prime mogą dziś kupić golarki Philipsa i Remingtona w nowych, tymczasowo niskich cenach. Produktów jest bardzo wiele, więc by ułatwić decyzję, przejrzeliśmy całą ofertę i wybraliśmy najlepsze golarki w najlepszych cenach.

Czytaj też:

Amazon Prime Day - najlepsze oferty na golarki.

 class="wp-image-2259684"
Philips serii 7000

Pierwszą warta zwrócenia ofertą jest ta na golarkę do ciała Philips z serii 7000. Dwustronna konstrukcja urządzeń z serii 7000 umożliwia przełączanie między funkcją golenia i trymerem. Trymer ma 5 różnych długości umożliwiających przycinanie włosów na całym ciele. Ostrza golarki wykonane są ze stali szlachetnej. Regulowana nasadka grzebieniowa przycina włosy do długości 3-11 mm, a zaokrąglone końcówki i siateczka hipoalergiczna zapewniają skórze odpowiedni komfort. Golarka zapewnia 80 min bezprzewodowej pracy po 1 godz. ładowania. Cena: 199,99 zł, co oznacza 23-procentową oszczędność.

Aby skorzystać ze zniżki, musisz założyć konto Amazon Prime.

 class="wp-image-2259693"
Philips BRL175

Uwagę pań prawdopodobnie przyciągnie oferta na elektryczną golarkę do włosów na mokro Philips BRL175/100. Jej sprężynowa folia goląca naturalnie przesuwa się po zakrętach i konturach oraz zapewnia bliski kontakt ze skórą i dokładniejsze golenie. Zaokrąglone końcówki trymerów z przodu i z tyłu folii sprawiają, że golarka delikatnie przesuwa się po skórze i zapobiegają zarysowaniom dla delikatnej skóry. Pedi, elektryczny pilnik nożny, to obrotowa tarcza, która dokładnie usuwa zrogowaciałą skórkę od pięty do palców u stopy. W zestawie znajduje się też głowica tnąca i nasadka grzebieniowa do bikini. Cena: 188,99 zł, co oznacza 19-procentową oszczędność.

Aby skorzystać ze zniżki, musisz założyć konto Amazon Prime.

 class="wp-image-2259702"
Philips seria 3000

Dobrą ofertę przygotowano też na golarkę elektryczną do golenia na sucho i na mokro Philips z serii 3000 (S3333). Głowice 5D Pivot i Flex podążają za krzywiznami, zapewniając komfortowe golenie. 27 samoostrzących się ostrzy zapewnia niezmiennie dokładne golenie nawet z upływem czasu. 1 godzina ładowania wystarcza na 60 minut golenia na zasilaniu akumulatorowym. Do golarki dołączone jest etui podróżne. Dzięki dołączonej podstawce ładującej golarka jest zawsze w pełni naładowana i gotowa do użycia, podstawka służy też do przechowywania urządzenia. Uwagę zwraca też wysuwany trymer do wąsów i bokobrodów. Cena: 250,99 zł, co oznacza 18-procentową oszczędność.

Aby skorzystać ze zniżki, musisz założyć konto Amazon Prime.

 class="wp-image-2259705"
Philips QP2630 OneBlade Face

Czytelnikom szukającym golarki do brody polecam zwrócenie uwagi na ofertę na golarkę Philips QP2630 OneBlade Face. Zawiera ostrze do twarzy oraz ostrze z nasadką ochronną do ciała. Zapewnia łatwe przycinanie w dowolnym kierunku (3 mm) i 4 nasadki do zarostu (1, 2, 3 i 5mm) umożliwiające jego równe przycięcie. Oprócz tego dodatkowa nasadka ochronna do skóry przy miejscach wrażliwych i torba podróżna. Cena: 132,99 zł, co oznacza 30-procentową oszczędność.

Aby skorzystać ze zniżki, musisz założyć konto Amazon Prime.

 class="wp-image-2259708"
Remington Ultimate RX5 XR1501

Listę hitów Amazon Prime Day zamyka golarka elektryczna do głowy Remington Ultimate RX5 XR1501. Wyposażone w podwójne pierścienie tnące i ostrza ze stali nierdzewnej, pięć ruchomych głowic golących dopasowuje się do kształtu głowy, by golenie były jak najszybsze i jak najprzyjemniejsze przy zachowaniu skuteczności. Golarka oferuje czas pracy do 50 minut i jest całkowicie wodoodporna. Staranne przycinanie umożliwia wysuwany trymer. Cena: 229,99 zł, co oznacza 29-procentową oszczędność.

Aby skorzystać ze zniżki, musisz założyć konto Amazon Prime.

Co jeszcze warto wiedzieć o Amazon Prime Day?

Akcja promocyjna o nazwie Prime Day zorganizowana została dla tych klientów Amazonu, którzy opłacają abonament Amazon Prime. Subskrypcja kosztuje 49 zł rocznie (lub 10,99 zł miesięcznie), a do tego nowi użytkownicy mogą korzystać z tej oferty przez 30 dni za darmo.

Zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów Amazon Prime to nie jedyny bonus, na jaki mogą liczyć klienci. Do tego dochodzą darmowe dostawy i to bez minimalnej kwoty zamówienia. W pakiecie są też usługi Amazon Prime Gaming oraz Amazon Prime Video (VOD z serialami i filmami online).

Na Facebooku działa już grupa Amazon.pl Najlepsze Okazje. Dołącz teraz. Nie przegap dobrych ofert.

REKLAMA

Dołącz do Amazon Prime z tego linku, skorzystaj z promocji (30 dni za darmo) i kupuj taniej podczas pierwszego Amazon Prime Day w Polsce. Listy najlepszych ofert znajdziesz tutaj.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA