REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Zakupy
  3. Technologie

Golą skutecznie z zarostu, nie z portfela. Świetne okazje na golarki z okazji Amazon Prime Day

Na sucho, na mokro. Do twarzy, do ciała, nawet do miejsc intymnych. Amazon z okazji Prime Day przygotował serię promocji na golarki rozmaitego rodzaju. My przejrzeliśmy ofertę i wybraliśmy najlepsze sprzęty z najciekawszymi rabatami.

okazje na golarki amazon prime day
REKLAMA

Dołącz do Amazon Prime z tego linku, skorzystaj z promocji (30 dni za darmo) i kupuj taniej podczas pierwszego Amazon Prime Day w Polsce. Listy najlepszych ofert znajdziesz tutaj.

REKLAMA

Jeżeli ktoś planował wymienić starą golarkę na nową, to dziś jest ku temu świetna okazja. W ramach Amazon Prime Day subskrybenci Amazon Prime mogą dziś kupić golarki Philipsa i Remingtona w nowych, tymczasowo niskich cenach. Produktów jest bardzo wiele, więc by ułatwić decyzję, przejrzeliśmy całą ofertę i wybraliśmy najlepsze golarki w najlepszych cenach.

Czytaj też:

Amazon Prime Day - najlepsze oferty na golarki.

Philips serii 7000

Pierwszą warta zwrócenia ofertą jest ta na golarkę do ciała Philips z serii 7000. Dwustronna konstrukcja urządzeń z serii 7000 umożliwia przełączanie między funkcją golenia i trymerem. Trymer ma 5 różnych długości umożliwiających przycinanie włosów na całym ciele. Ostrza golarki wykonane są ze stali szlachetnej. Regulowana nasadka grzebieniowa przycina włosy do długości 3-11 mm, a zaokrąglone końcówki i siateczka hipoalergiczna zapewniają skórze odpowiedni komfort. Golarka zapewnia 80 min bezprzewodowej pracy po 1 godz. ładowania. Cena: 199,99 zł, co oznacza 23-procentową oszczędność.

Aby skorzystać ze zniżki, musisz założyć konto Amazon Prime.

Philips BRL175

Uwagę pań prawdopodobnie przyciągnie oferta na elektryczną golarkę do włosów na mokro Philips BRL175/100. Jej sprężynowa folia goląca naturalnie przesuwa się po zakrętach i konturach oraz zapewnia bliski kontakt ze skórą i dokładniejsze golenie. Zaokrąglone końcówki trymerów z przodu i z tyłu folii sprawiają, że golarka delikatnie przesuwa się po skórze i zapobiegają zarysowaniom dla delikatnej skóry. Pedi, elektryczny pilnik nożny, to obrotowa tarcza, która dokładnie usuwa zrogowaciałą skórkę od pięty do palców u stopy. W zestawie znajduje się też głowica tnąca i nasadka grzebieniowa do bikini. Cena: 188,99 zł, co oznacza 19-procentową oszczędność.

Aby skorzystać ze zniżki, musisz założyć konto Amazon Prime.

Philips seria 3000

Dobrą ofertę przygotowano też na golarkę elektryczną do golenia na sucho i na mokro Philips z serii 3000 (S3333). Głowice 5D Pivot i Flex podążają za krzywiznami, zapewniając komfortowe golenie. 27 samoostrzących się ostrzy zapewnia niezmiennie dokładne golenie nawet z upływem czasu. 1 godzina ładowania wystarcza na 60 minut golenia na zasilaniu akumulatorowym. Do golarki dołączone jest etui podróżne. Dzięki dołączonej podstawce ładującej golarka jest zawsze w pełni naładowana i gotowa do użycia, podstawka służy też do przechowywania urządzenia. Uwagę zwraca też wysuwany trymer do wąsów i bokobrodów. Cena: 250,99 zł, co oznacza 18-procentową oszczędność.

Aby skorzystać ze zniżki, musisz założyć konto Amazon Prime.

Philips QP2630 OneBlade Face

Czytelnikom szukającym golarki do brody polecam zwrócenie uwagi na ofertę na golarkę Philips QP2630 OneBlade Face. Zawiera ostrze do twarzy oraz ostrze z nasadką ochronną do ciała. Zapewnia łatwe przycinanie w dowolnym kierunku (3 mm) i 4 nasadki do zarostu (1, 2, 3 i 5mm) umożliwiające jego równe przycięcie. Oprócz tego dodatkowa nasadka ochronna do skóry przy miejscach wrażliwych i torba podróżna. Cena: 132,99 zł, co oznacza 30-procentową oszczędność.

Aby skorzystać ze zniżki, musisz założyć konto Amazon Prime.

Remington Ultimate RX5 XR1501

Listę hitów Amazon Prime Day zamyka golarka elektryczna do głowy Remington Ultimate RX5 XR1501. Wyposażone w podwójne pierścienie tnące i ostrza ze stali nierdzewnej, pięć ruchomych głowic golących dopasowuje się do kształtu głowy, by golenie były jak najszybsze i jak najprzyjemniejsze przy zachowaniu skuteczności. Golarka oferuje czas pracy do 50 minut i jest całkowicie wodoodporna. Staranne przycinanie umożliwia wysuwany trymer. Cena: 229,99 zł, co oznacza 29-procentową oszczędność.

Aby skorzystać ze zniżki, musisz założyć konto Amazon Prime.

Co jeszcze warto wiedzieć o Amazon Prime Day?

Akcja promocyjna o nazwie Prime Day zorganizowana została dla tych klientów Amazonu, którzy opłacają abonament Amazon Prime. Subskrypcja kosztuje 49 zł rocznie (lub 10,99 zł miesięcznie), a do tego nowi użytkownicy mogą korzystać z tej oferty przez 30 dni za darmo.

Zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów Amazon Prime to nie jedyny bonus, na jaki mogą liczyć klienci. Do tego dochodzą darmowe dostawy i to bez minimalnej kwoty zamówienia. W pakiecie są też usługi Amazon Prime Gaming oraz Amazon Prime Video (VOD z serialami i filmami online).

Na Facebooku działa już grupa Amazon.pl Najlepsze Okazje. Dołącz teraz. Nie przegap dobrych ofert.

REKLAMA

Dołącz do Amazon Prime z tego linku, skorzystaj z promocji (30 dni za darmo) i kupuj taniej podczas pierwszego Amazon Prime Day w Polsce. Listy najlepszych ofert znajdziesz tutaj.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA