REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Możesz zgarnąć 50 zł do wydania na Allegro. Wystarczy aktywować Allegro Pay

Allegro rusza z ciekawą promocją usługi Allegro Pay. Jeżeli włączysz ją po raz pierwszy na swoim koncie, otrzymasz aż 50 Monet do wydania w serwisie. Przekłada się to na darmowe 50 zł, które można wykorzystać na Allegro.

01.06.2022
10:29
allegro pay
REKLAMA

O Allegro Pay pisaliśmy już niejednokrotnie, ale jeśli nadal nie korzystasz z tej formy płatności, spieszę z wyjaśnieniem, że to po prostu się opłaca. Allegro Pay jest dostępne dla wszystkich użytkowników serwisu od września 2021 r. Jest to forma płatności, którą można aktywować na swoim koncie Allegro za darmo.

REKLAMA

Mówiąc najprościej, Allegro Pay to odroczony system płatności. Możesz zamawiać produkty z Allegro, a płacić za nie po 30 dniach. Jeżeli w międzyczasie zwrócisz towar, kwota nie zostanie pobrana z twojego konta. Allegro Pay pozwala też rozbić zakup na raty: każdy użytkownik Allegro Pay może wybrać 3 raty na prawdziwe 0 proc. (dla użytkowników Allegro Smart), albo opcje dzielenia na 5, 10 lub np. 20 rat, w których oprocentowanie jest wyższe, ale raty są przyznawane automatycznie.

Allegro Pay - czym jest i jak działa? Wszystko, co musisz wiedzieć

Jak to wszystko działa? Dołączając do Allegro Pay dostajemy pewną pulę środków do wydania w tym serwisie. Allegro przydziela w ten sposób od 500 do 4200 zł, w zależności od historii Twoich zakupów i historii Twoich pożyczek (dołączając do Allegro Pay musimy wyrazić zgodę na to, by Allegro mogło przejrzeć nasze dane w Biurze Informacji Kredytowej, Krajowym Rejestrze Długów i Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej). Jeśli korzystasz z Allegro Pay i spłacasz zakupy w czasie, limit dostępnych środków będzie stopniowo rósł.

allegro pay class="wp-image-1311508"

Kiedy kupujesz coś z Allegro Pay, sprzedawca dostaje natychmiast środki z Twojego konta Allegro. Ty masz czas na ich pokrycie przez 30 dni od zakupu. Jeśli zwrócisz towar, sprzedawca zwraca kwotę na twój rachunek Allegro, a ty nie widzisz żadnej operacji na swoim koncie bankowym. Przy korzystaniu z Allegro Smart masz w tym wszystkim darmowe dostawy i zwroty. W ten sposób zakupy nie są kredytowane przez sprzedających, a przez samo Allegro.

Jeżeli nie dołączyłeś jeszcze do Allegro Pay, teraz jest na to najlepszy czas

W terminie od 30 maja do 12 czerwca trwa promocja dla nowych użytkowników Allegro Pay. Jeśli dołączysz do tego programu, dostaniesz 50 Monet do wydania w serwisie. Jedynym warunkiem jest zrobienie przynajmniej jednego zakupu za minimum 30 zł i opłacenie go z Allegro Pay.

Czym są Monety Allegro? Jest to coś na kształt punktów, którymi można zbić koszt zakupów. Przykład? Za 10 Monet można odebrać kupon na 10 zł, a za 20 Monet, kupon na 20 zł. Podczas zakupów wystarczy wybrać taki kupon w opcjach płatności, a cena spadnie o daną kwotę. Są tu pewne ograniczenia, bo nie będzie można zbić kosztu pojedynczych zakupów o 50 zł, ale szczegóły można sprawdzić w regulaminie. W każdym razie 50 Monet oznacza łączną obniżkę cen na Allegro o 50 zł, choć nie przy pojedynczych zakupach, ale przy kilku.

REKLAMA

Jak odebrać 50 Monet na Allegro?

Szczegóły akcji znajdziesz na stronie Allegro. Wystarczy dołączyć do programu Allegro Pay, zrobić pierwsze zakupy za minimum 30 zł z płatnością Allegro Pay, a następnie Monety zostaną dodane do naszego konta.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA