REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Plus i Plush dadzą wszystkim swoim klientom prepaidów 1500 GB. Tak po prostu

Bez haczyków, nietypowych zobowiązań czy niechcianych reklam. Trzeba po prostu używać swojego telefonu na kartę. Efektem będzie darmowe 1500 GB na koncie. A i w przypadku przerw w użytkowaniu można na coś liczyć.

09.05.2022
13:26
1500 GB za darmo w Plus i Plush na kartę. Jak odebrać?
REKLAMA

Już jutro, czyli 10 maja, startuje nowa promocja w sieciach Plus i Plush. Dotyczy ona wyłącznie ofert prepaidowych, a więc na kartę. Na szczęście dotyczy wszystkich klientów z tego zbioru. Zarówno tych nowych, których ma ona przekonać do dołączenia do jednej z tych sieci, jak i tych wiernych i lojalnych.

REKLAMA

Czytaj też:

W ramach promocji przez dwanaście kolejnych miesięcy klienci będą otrzymywać paczki po 100 GB miesięcznie. W przypadku zachowania ciągłości, czyli przy nieprzerwanym korzystaniu z 12 pakietów po 100 GB, otrzymają dodatkowo jednorazowy pakiet 300 GB.

1500 GB za darmo w sieciach Plus i Plush na kartę. Jak odebrać?

Aby otrzymać dodatkowe gigabajty, wystarczy kupić nowy starter albo korzystać już z oferty Plus lub Plush na kartę, utrzymywać aktywny pakiet za minimalną kwotę 30 złotych, a także, co stanowi istotną formalność, włączyć promocję 1500 GB na lata kodem *136*11*1500#.

Jeśli w danym miesiącu nie zużyje się całego pakietu 100 GB, niewykorzystane GB przechodzą na kolejny miesiąc. Będzie można korzystać z nich tak długo, jak długo ważny będzie pakiet za minimum 30 złotych, aż do ostatniego gigabajta. Tym sposobem z 1500 GB można korzystać nie rok, ale przez lata.

REKLAMA

Z promocji mogą skorzystać nowi i obecni klienci Plus i Plush na kartę w okresie od 10 maja do 30 czerwca br.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA