REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Łaskawość samurajów. Nintendo zgadza się na oficjalny turniej z nagrodami - również dla Polaków

Nintendo of Europe współpracuje przy organizacji oficjalnego turnieju przygotowanego z myślą o graczach w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Posiadacze Mario Kart 8 Deluxe z tych krajów powalczą o ciekawe nagrody, uczestnicząc w ogólnodostępnym turnieju online.

06.04.2022
20:18
Turniej Nintendo Polska
REKLAMA

Nintendo nie jest obecne w Polsce oraz wielu innych krajach Europy Środkowej oraz Wschodniej. Oficjalne struktury Wielkiego N kończą się w Berlinie. Za Odrą działają natomiast wyłącznie przedstawiciele oraz dystrybutorzy. W przypadku Polski, ale także Czech, Węgier i Słowacji jest to firma ConQuest z siedzibą w Pradze. To właśnie ona postanowiła przygotować oficjalny turniej Mario Kart 8 Deluxe z nagrodami, współpracując z Nintendo of Europe.

REKLAMA

To nie zdarza się często. Polscy gracze mogą wziąć udział w oficjalnym konkursie pod banderą Nintendo, na swojej kanapie.

ConQuest w porozumieniu z Nintendo of Europe przygotował specjalny turniej w Mario Kart 8 Deluxe. Dobór gry jest jak najbardziej trafny. Wyścigówka z Mario i ekipą to najchętniej kupowana produkcja dla konsoli Nintendo Switch. Z ponad 43 milionami sprzedanych egzemplarzy, Mario Kart trafił średnio do co trzeciego posiadacza Switcha na świecie. Bardzo dobry wybór zakupowy, gra jest bowiem rewelacyjna.

 class="wp-image-2124609"

Turniej w Mario Kart 8 Deluxe dla graczy z Polski, Czech, Słowacji i Węgier będzie rozgrywany online, bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Mogą w nim wziąć udział wszyscy zainteresowani. Jedyny warunek uczestnictwa to aktywny abonament Nintendo Switch Online, umożliwiający rozgrywkę multiplayer z wykorzystaniem sieci. Nagrody dla najszybszych kierowców to etui "Seasonal Circuit" dla konsoli Nintendo Switch, 2000 złotych monet oraz markowa odzież.

Turniej rozpoczyna się w sobotę 16 kwietnia 2022 roku, o 16:00. Co mi tam, wezmę w nim udział.

Aby spróbować swoich sił przeciwko pozostałym graczom, wystarczy uruchomić Mario Kart 8 Deluxe, wybrać zakładkę gry turniejowej online, a następnie wprowadzić kod zgłoszeniowy:

REKLAMA

4249-8828-5483

To tyle. Ścigać będziemy się od 16:00 do 17:30. Z okazji turnieju powstała specjalna witryna internetowa w domenie Nintendo.pl. Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć również w mediach społecznościowych prowadzonych przez dystrybutora produktów Nintendo na polski rynek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA