REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

T-Mobile z nowym internetem domowym. Zero limitów i tylko 40 zł dla klientów

T-Mobile od dziś uruchamia nowy nielimitowany internet domowy. To światłowód lub LTE, w obu przypadkach bez żadnych limitów i z cenami od 40 zł dla klientów T-Mobile.

21.07.2021
12:03
T-Mobile z nowym internetem domowym. Zero limitów i tylko 40 zł dla klientów
REKLAMA

Nowa odsłona internetu domowego T-Mobile to na pierwszy rzut oka bardzo dobra oferta, w której można zamówić internet domowy niezależnie od lokalizacji. Konsultant T-Mobile na bazie adresu sprawdzi, czy można będzie użyć łącza światłowodowego, czy trzeba będzie pozostać przy domowym wariancie łączności LTE. W obu przypadkach klient uzyska taką samą cenę i całkowity brak limitów, choć oczywiście prędkości będą się znacznie różnić.

REKLAMA

Ile dokładnie kosztuje nielimitowany internet domowy w T-Mobile?

T-Mobile z nowym internetem domowym. Zero limitów i tylko 40 zł dla klientów class="wp-image-1793095"

Plany są trzy: za 40, 50 albo 70 zł miesięcznie, przy czym są to ceny do osób, które mają abonament komórkowy w T-Mobile (z pominięciem taryfy XS). Jeżeli nie masz żadnego abonamentu u tego operatora, ceny każdego planu są o 20 zł wyższe. Podane tutaj ceny uwzględniają dwie zniżki: za zgody marketingowe i za fakturę elektroniczną. Każda z nich obniża cenę o 5 zł miesięcznie.

Jakie prędkości zaoferuje nowy internet? T-Mobile stawia sprawę jasno:

  • oferta za 40 zł: do 300 Mb/s w technologii światłowodowej, do 30 Mb/s przy LTE,
  • oferta za 50 zł: do 600 Mb/s w technologii światłowodowej, do 60 Mb/s przy LTE,
  • oferta za 70 zł: do 900 Mb/s w technologii światłowodowej, do 90 Mb/s przy LTE.

Jeżeli będzie możliwa instalacja łącza światłowodowego, pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi będą darmowe.

A co w przypadku połączenia LTE? Czy naprawdę jest nielimitowane?

Tak. Tym razem mówimy o pełnym braku limitów na wysyłanie i pobieranie treści w ramach domowego internetu LTE. T-Mobile nie nałoży limitów, nawet jeśli przesyłasz ogromne paczki plików.

Ograniczeniem jest jednak lokalizacja. Mówimy o domowym internecie, a T-Mobile zamierza podchodzić do tego tematu na poważnie. Próba kupienia oferty LTE i korzystania z niej na terenie całego kraju skończy się niepowodzeniem, bo poza obszarem zamieszkania T-Mobile nałoży ograniczenie szybkości do 512 Kb/s.

Nowy internet domowy T-Mobile można też kupić w pakiecie.

T-Mobile chwali się, że nowa usługa internetu jest dostępna również w ramach usługi „Korzyści dla domu”, w której każda kolejna usługa T-Mobile obniża sumaryczną kwotę rachunku o 20 zł. W ten sposób można połączyć kolejne abonamenty komórkowe, internet światłowodowy, internet domowy 4G/LTE, jak i usługi rozrywkowe, np. pakiet Ipla z dekoderem.

Jest też promocja na internet mobilny.

T-Mobile z nowym internetem domowym. Zero limitów i tylko 40 zł dla klientów class="wp-image-1793098"
REKLAMA

Klienci, którzy zdecydują się na zakup nowego internetu domowego, będą mogli dokupić do niego duże paczki internetu mobilnego w cenie 10 zł/mies. Przy najniższym pakiecie internetu domowego uzyskamy w tej cenie 20 GB do wykorzystania mobilnego, przy środkowym wariancie - 30 GB, a przy najwyższym - 50 GB. Jest to usługa całkowicie opcjonalna.

Na pierwszy rzut oka nowość w T-Mobile zapowiada się bardzo interesująco, szczególnie dla osób, które mają już abonament w tej sieci. Nie zdziwiłbym się, gdyby nowy internet domowy T-Mobile był najkorzystniejszą opcją nielimitowanego dostępu do internetu na obszarach, gdzie nie sięga światłowód ani inna przewodowa technologia.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA