1. Spider's Web
  2. Technologie

Dzień Singla w x-kom. Setki produktów w super cenach

Lokowanie produktu

Dzień Singla to wielkie chińskie święto zakupów, ale promocji nie trzeba wcale szukać w Chinach. Znajdziemy je również w polskich sklepach grupy x-kom.

10.11.2020
15:01
Dzień Singla w x-kom. Setki produktów w super cenach

Już 11 listopada w trzech sklepach grupy - x-kom.pl, al.to oraz combat.pl - znajdziemy setki produktów w obniżonych cenach. Promocje dotyczą nie tylko elektroniki i sprzętu komputerowego, ale także zabawek dla dzieci, produktów RTV i AGD, jak również sprzętu do survivalu i outdooru. Zważywszy na zamknięte sklepy stacjonarne w całym kraju, to może być dobra okazja, by kupić świąteczne prezenty dla całej rodziny już teraz, w okazyjnych cenach.

Promocja z okazji Dnia Singla otwiera tym samym trzecią edycję Festiwalu Zakupów w x-kom. Niebawem pojawią się obniżki z okazji amerykańskich świąt zakupowych: Black Friday oraz Cyber Monday.

Najbliższe promocje startują w następujących godzinach:

Dzień Singla w x-kom

  • Promocja w sklepie internetowym rusza 8:00
  • Promocja w aplikacji mobilnej startuje 7.00

Dzień Singla w al.to

  • Promocja w sklepie internetowym zacznie się 7.00
  • Promocja w aplikacji mobilnej rozpoczynamy 6.00

Dzień Singla w combat

  • Promocja startuje o północy

Dzień Singla w x-kom – co będzie taniej?

 class="wp-image-1491920"

11 listopada w promocji na x-kom.pl znajdą się setki produktów, spośród których na pewno wyłowicie coś dla siebie. Najciekawsze z nich naszym zdaniem to poniższe gadżety:

Dzień Singla w al.to – co będzie taniej?

 class="wp-image-1491926"

Święta coraz bliżej, więc pora pomyśleć o drobnych upominkach dla dzieci i nie tylko. Na pewno uda się coś znaleźć w al.to, gdzie z okazji Dnia Singla kupimy setki przecenionych urządzeń i zabawek. Takich jak na przykład:

Dzień Singla w combat.pl – co będzie taniej?

 class="wp-image-1491923"

W sklepie combat.pl znajdziemy natomiast gadżety, przemawiające wprost do serca naszego wewnętrznego Indiany Jonesa czy Lary Croft. Jeśli szukasz świątecznego prezentu, który jednocześnie będzie użyteczny i nie będzie kosztował fortuny, trudno o ciekawsze propozycje niż te:

Tydzień Lenovo w x-kom

Wraz z Dniem Singla rusza także promocja na laptopy marki Lenovo. Do 15 listopada w x-komie kupisz je do 44 proc. taniej. Oto kilka promocyjnych produktów:

Aby obniżyć ceny produktów, aktywuj w koszyku kod: lenovo. Oferta rabatowa obowiązuje w dniach 09-15.11.2020 lub do wyczerpania puli produktów i nie łączy się z innymi promocjami.

Nagroda za opinie

W x-kom promocje nie kończą się na Dniu Singla. Jeśli po dokonaniu zakupu zostawisz o nim opinię na stronie, otrzymasz rabat na kolejne zakupy.

Jak skorzystać z promocji? Jako zalogowany użytkownik kup jeden lub więcej produktów wymienionych na stronie promocji i wystaw opinię na karcie produktowej. Po 14 dniach otrzymasz bon na kolejne zakupy w x-komie.

Nastawcie budziki.

Doświadczenie poprzednich lat uczy, iż produkty w promocjach na x-kom.pl rozchodzą się w zastraszającym tempie. Aby mieć pewność, że uda się upolować okazję, najlepiej będzie nastawić budzik na wczesną godzinę i – jeszcze lepiej – zainstalować aplikację sklepu na smartfonie. W ten sposób zyskamy dostęp do promocji wcześniej od tych, którzy będą chcieli zrobić zakupy w przeglądarce na komputerze a tym samym zwiększymy szansę na zgarnięcie super produktów, w super cenach.

*Materiał powstał we współpracy ze sklepem x-kom

Lokowanie produktu
Najnowsze