REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Sprzęt

Galaxy Note 20 będzie miał więcej RAM-u niż typowy pecet

Samsung podobno nie będzie oszczędzał na swoim sztandarowym fablecie. Galaxy Note 20 ma w najtańszej wersji ponoć oferować użytkownikom aż 16 GB RAM. Prawdopodobnie będą też i lepiej wyposażone odmiany.

Galaxy Note 20 będzie miał więcej RAM-u niż typowy pecet
REKLAMA
380 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Linia Galaxy Note przeznaczona jest dla osób, które dużo pracują na swoich telefonach. Za sprawą dużego wyświetlacza mamy możliwość relatywnie wygodnej pracy z dużymi dokumentami czy wieloma aplikacjami równocześnie. Do urządzenia dodawany jest też rysik, by dodatkowo usprawnić nawigację po interfejsie oraz wprowadzanie tekstu. A całość ma świetnie funkcjonować za sprawą wydajnych podzespołów.

Nie inaczej ma być z przyszłym reprezentantem tej serii, a więc z Galaxy Note 20. Z informacji, do których dotarła redakcja SamMobile wynika, że telefon ma zawierać 16 GB LPDDR5 DRAM w standardzie. Nie jest jasne czy ów standard sugeruje że pojawią się wersje z jeszcze większą ilością pamięci operacyjnej. Jednak nawet i taka ilość powinna wystarczyć do pracy z wieloma wymagającymi aplikacjami równocześnie – i to prawdopodobnie ze sporym zapasem.

Samsung Galaxy Note 20 z 16 GB RAM. Co jeszcze o nim wiemy?

Na razie dość niewiele i z dość niepewnych źródeł. Podobno telefon ma być wyposażony w zupełnie nowy, wbudowany w wyświetlacz czytnik linii papilarnych Qualcomma o nazwie 3D Sonic Max. Ma on się wyróżniać dużą powierzchnią czujnika – 20 mm x 30 mm, podczas gdy typowy czujnik bieżącej generacji zapewnia czujnik o powierzchni raptem 4 mm x 9 mm. Wyświetlacz telefonu ma cechować się odświeżaniem z częstotliwością 120 Hz

REKLAMA

Premiera Galaxy Note 20 spodziewana jest na jesień bieżącego roku, a jego oficjalna prezentacja na sierpień. Poznamy wtedy resztę jego specyfikacji oraz – co prawdopodobnie najważniejsze – jego cenę.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA