„Masz przejeb... Jak nie chcesz iść siedzieć, to lepiej się ze mną skontaktuj” - Polacy odbierają maile od szantażysty
Zadzwonił do mnie przed chwilą tata i poprosił, żebym sprawdził maila. Sprawdziłem. Wygląda na to, że ktoś próbuje właśnie zaszantażować Polaków wmawiając im, że szpiegował ich i wie na ich temat wszystko.

REKLAMA
