Milion iPhone'ów sprzedanych w Wielkiej Brytanii
Sieć mobilna O2 poinformowała dzisiaj, że sprzedano właśnie milionowy egzemplarz iPhone'a na rynku brytyjskim. Dotyczy to zarówno modeli pierwszej generacji jak i 3G w okresie 16 miesięcy od pojawienia się telefonu Apple w Wielkiej Brytanii.
REKLAMA