REKLAMA

Potężna promocja na Lidlomixa. Można zaoszczędzić kilka stówek

Będzie świetna okazja, aby zaoszczędzić sporo kasy na zakupie tzw. Lidlomixa. Robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart WiFi będzie dostępny w kapitalnej cenie.

08.03.2024 17.58
Potężna promocja na Lidlomixa. Można zaoszczędzić kilka stówek
REKLAMA

Z racji 10. urodzin inteligentnych robotów w polskich sklepach sieci, Lidl postanowił mocno przecenić urządzenie. Już w następnym tygodniu sprzęt kupimy 700 zł taniej, chociaż promocja nie potrwa wiecznie.

REKLAMA

Lidlomix w mocnej przecenie. Robota będzie można kupić 700 zł taniej

Lidl Polska ogłosił, że robot Silvercast Monsieur Cuisine Smart WiFi z 8-calowym wyświetlaczem dotykowym już w nadchodzący poniedziałek (tj. 11 marca) będzie dostępny w cenie obniżonej o 700 zł. Urządzenie normalnie kosztuje 2499 zł (taka jest również najniższa cena z ostatnich 30 dni), ale w promocyjnej kwocie w sklepach sieci Lidl sprzęt będziemy mogli nabyć za 1799 zł.

Aby uzyskać taką cenę, będzie trzeba wykorzystać aplikację mobilną Lidl Plus, w której będzie trzeba aktywować kupon umożliwiający zakup wielofunkcyjnego robota firmy Silvercast. Urządzenie będzie do kupienia w promocyjnej cenie zarówno w stacjonarnych Lidlach, jak i na stronie internetowej dyskontu. Promocyjna ma obowiązywać do przyszłej soboty 16 marca.

Co oferuje Lidlomix? Funkcji jest naprawdę sporo

Jako że wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc, to taki sprzęt może okazać się niezłą propozycją, która pomoże w gotowaniu – szczególnie w tej cenie. Lidlomix oferuje maks. moc 1200 W i ma na pokładzie szereg przydatnych funkcji – 15 automatycznych programów, wśród których znajdziemy m.in. ugniatanie, krojenie warzyw, fermentowanie, gotowanie na parze czy miksowanie. Sprzęt oferuje też funkcję dopasowania porcji w wybranych przepisach, planer posiłków, a nawet listę zakupów i notatnik.

Dodatkowo oprogramowanie robota ma wbudowanych ponad 600 darmowych przepisów, a bibliotekę można powiększyć łącząc się z siecią, ponieważ Monsieur Cuisine Smart ma na pokładzie moduł WiFi. Technologia pozwala na połączenie robota z naszym smartfonem (będzie potrzebna aplikacja mobilna Monsieur Cuisine App dostępna na Androida i iOS).

Jeśli chodzi o zestaw sprzedażowy, na który możemy liczyć, to w pudełku znajdziemy: pokrywkę, wkładkę do gotowania na parze, nasadkę do gotowania na parze, wkład do gotowania, dużą misę do mieszania (4,5 l), wkład z ostrzami, nasadkę do ubijania, szpatułkę oraz pokrywkę z otworem do napełniania i miarką. Nasadka do robota z tarczą do krojenia m.in. sera, warzyw i owoców jest dostępna osobno za 149 zł.

REKLAMA

Więcej o dostępnych promocjach na sprzęt i usługi znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA