REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Polacy kochali tę markę smartfonów. Właśnie wraca na nasz rynek

Orange potwierdził wcześniejsze doniesienia, które sugerowały, że Honor powróci na rynek w Polsce. Smartfony producenta już w najbliższych dniach wylądują na półkach sklepowych w naszym kraju.

16.05.2023
19:56
Polacy kochali tę markę smartfonów. Właśnie wraca na nasz rynek
REKLAMA

Jeszcze kilka lat temu, gdy Honor należał do Huaweia, firma cieszyła się dużą popularnością w naszym kraju. Na polskim rynku zadebiutowało wiele modeli z różnych półek cenowych, które były kojarzone z „tańszym Huaweiem”. Po latach nieobecności, firma wreszcie wraca do kraju nad Wisłą i nowe urządzenia wejdą do sprzedaży niebawem.

REKLAMA

Honor robi wielki powrót do Polski.

Gdy kilka lat temu popularny na całym świecie Huawei stracił dostęp do usług Google, wiele osób z branży wróżyło podobny los Honorowi, który w tym czasie należał do chińskiego giganta technologicznego. I tak faktycznie się stało, ponieważ swoją premierę miało wiele modeli (m.in. Honor 30 Pro), które w wersji międzynarodowej nie otrzymały dostęp do usług Google.

Honor finalnie został sprzedany, dzięki czemu nowe telefony mogły odzyskać dostęp do usług Google’a. Od tego czasu jednak nie pojawiły się nowe urządzenia marki na polskim rynku, gdy za granicą (m.in. w Niemczech) te są dostępne już od dawna. Ale jak się okazuje, nadchodzi powrót, co potwierdził Wojciech Jabczyński z Orange na swoim profilu Twittera.

REKLAMA

Z informacji, jakie podał rzecznik Orange Polska, dowiedzieliśmy się, że smartfony producenta trafią do oferty operatora. Co ciekawe, może nastąpić to już w najbliższych dniach - jest szansa, że jeszcze w tym tygodniu zobaczymy nowe urządzenia Honor w Polsce.

Najprawdopodobniej Orange nie będzie jedynym operatorem sprzedającym urządzenia marki i możemy się spodziewać, że smartfony Honor trafią także do innych sieci oraz do regularnej sprzedaży w popularnych sklepach z elektroniką. Jak na razie nie mamy więcej danych i pozostaje nam tylko czekać.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA