REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Xbox Series X i Series S zamówisz już w przyszłym tygodniu. Microsoft zapowiada przedsprzedaż

Microsoft wbił właśnie szpilę konkurencji. Firma podała dokładną datę i godzinę, kiedy zaczną być przyjmowane zamówienia przedsprzedażowe na konsole Xbox Series X oraz Xbox Series S.

17.09.2020
15:45
xbox series x s preorder gdzie kupic cena
REKLAMA

Osoby prowadzące konta w serwisach społecznościowych obu wiodących producentów konsol do gier się do siebie ostatnio sporo uśmiechają, ale nie dajcie się temu zwieść. Microsoft i Sony prowadzą obecnie walkę na śmierć i życie. Stawką są nasze dusze oraz portfele, więc giganci na zmianę wyprowadzają ciosy.

REKLAMA

Wczorajszy dzień należał do Sony, a konferencja zorganizowana przez japońską firmę pełna gier na PS5 i zakończona podaniem informacji o cenach oraz datach premiery była najlepszą z dotychczasowych prezentacji sprzętów nowej generacji. Amerykanie postanowili dzisiaj na to odpowiedzieć w swoim stylu.

Microsoft zapowiada preorder konsol Xbox Series X oraz Xbox Series S

Co prawda już wcześniej było wiadomo, że 22 września 2020 r. będzie można zamówić nowe sprzęty do grania od zielonych, ale dzisiaj Microsoft zdecydował się podać zarówno datę, jak i godzinę rozpoczęcia przedsprzedaży, by uniknąć jakichkolwiek niedomówień i tym samym wyróżnić się na tle swojego rywala.

Microsoft poinformował o dokładnym terminie z pięciodniowym wyprzedzeniem, a rozczarowane mogą być jedynie nocne marki. Osoby, które nie lubią wcześnie wstawać, będą musiały nastawić sobie budzik, bo zamówienia typu preorder na konsole Xbox Series X oraz Xbox Series S będą przyjmowane 22 września 2020 r. od godz. 9:00

Czasu na podjęcie decyzji mamy sporo i takie podejście firmy z Redmond nie dziwi. Sony spotkało się dziś z krytyką, gdyż wbrew składanym wcześniej obietnicom, zaskoczyło fanów. Zamówienia przedpremierowe na PS5 zaczęto przyjmować w nocy, a fani mogli czuć się w tym wszystkim zagubieni.

REKLAMA

Osoby, które z tego powodu się spóźnią z zakupem, z pewnością będą wściekłe. Nie zdziwię się, jak niektórych odbiorców transparentne podejście producenta konsol Xbox Series X oraz Xbox Series S przekona do zmiany barw z niebieskich na zielone. Firma ma teraz pięć dni, by takie osoby do siebie przekonać.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA