REKLAMA

Samsung i Orange otwierają pierwszy wspólny salon w łódzkiej Manufakturze. Byliśmy tam! - fotorelacja Spider's Web

W dniu premiery Samsunga Galaxy S5 w Łodzi uruchomiono pierwszy wspólny sklep Orange i Samsunga. To wyjątkowe miejsce, w którym będzie można poznać najnowsze rozwiązania technologiczne koreańskiej firmy i dokupić do nich usługi telekomunikacyjne.

11.04.2014 10.45
Samsung i Orange otwierają pierwszy wspólny salon w łódzkiej Manufakturze. Byliśmy tam! – fotorelacja Spider’s Web
REKLAMA

W budzącym się do życia centrum handlowym Manufaktura parę chwil przed 10:00 zebrała się grupka dziennikarzy oraz pierwszych klientów oczekujących na Samsunga Galaxy S5.

REKLAMA
samsung-orange-salon (16)

Część konferencyjna była wyjątkowo krótka. Obyło się bez zbędnych ceregieli. Na początku osoby zebrane przed jeszcze zamkniętym salonem przywitali rzecznicy prasowi obu firm: Olaf Krynicki z Samsunga i Wojtek Jabczyński z Orange.

zdjęcie 4

Po ich krótkich przemówieniach głos zabrali panowie odpowiadający za sklepy firmowe. Z tym dość unikatowym jak na polskie warunki salonem wiąże się spore nadzieje i to dało się słyszeć w wypowiedziach przedstawicieli obu partnerów. Wspólna działalność to przede wszystkim możliwość obniżenia kosztów, ale też zaoferowanie kompleksowej obsługi.

zdjęcie 1 (3)
zdjęcie 1 (4)

W salonie Samsung Orange znajdziemy nie tylko telefony i tablety, ale również: laptopy, telewizory, soundbary i szereg innych akcesoriów od koreańskiego producenta. Całość podana jest w przyjemnym stylu, głównie wzorowanym na innych sklepach i wystawach Samsunga z pewnymi elementami znanymi z salonów Orange.

To co jeszcze ma wyróżniać ten salon to obsługa. Niedawno w swoim tekście o tabletach narzekałem na brak wsparcia ze strony sprzedawców. Tutaj klienci mają liczyć na pomoc nie tylko w momencie sprzedaży.  Będzie tu można przyjść długo po faktycznej sprzedaży, a eksperci Orange i Samsung pomogą i wyjaśnią jak obsłużyć daną funkcje smartfonu lub tabletu. Na takie miejsca właśnie czekałem.

samsung-orange-salon (13)

Należy jednak pamiętać, że salony takie jak ten pełnią w dużej mierzę rolę reprezentacyjną. To chluba dla obu firm i miejsce do pokazania swoich najlepszych produktów. Dlatego też dziś w sklepie praktycznie nie było słabszych modeli Samsunga. Na ścianach wisiały telewizory 4K, było miejsce na wygięty ekran. A na standach sporo Samsungów Galaxy S5, Note 3 oraz najnowszych zegarków Gear 2 oraz Gear Fit.

zdjęcie 5 (3)
zdjęcie 1 (5)
REKLAMA
zdjęcie 3

Liczę, że takich miejsc będzie więcej, a nowe standardy kompleksowego wsparcia klientów dotkną też tradycyjne placówki i elektromarkety. Jako Łodzianin uważam, że Samsung i Orange wybrały dobre miejsce na swój pierwszy wspólny sklep. Średnich rozmiarów salon jest dopełnieniem Manufaktury.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA