1. Spider's Web
  2. Technologie

Polowanie na mOkazje – konkurs Spider’s Web i mBanku. Oto zwycięzcy!

Lokowanie produktu

Nadeszła ta wiekopomna chwila. Pewnie część z Was testuje już mOkazje, o których już pisaliśmy, a przy okazji czeka na ogłoszenie wyników konkursu mBanku i Spider's Web, w których do wygrania były dwa Sony smartWarch. Oto i szczęśliwcy!

06.05.2013
20:30
Polowanie na mOkazje – konkurs Spider’s Web i mBanku. Oto zwycięzcy!

Paweł Pacak:

Prostota inteligentnego ekranu zastępującego sprzedawce, ale zwłaszcza pomysł na fakturę i kartę gwarancyjną wysyłaną automatycznie na adres mailowy, wzbudza zaskoczenie. Co stoi na przeszkodzie kartom gwarancyjnym, powiedzmy imiennym, skoro płacimy przez nfc i używamy aplikacji mobilne sklepu, wysyłanym na skrzynkę mailową? Mocna zagwozdka, a życie stałoby się łatwiejsze...

Sony-SmartWatch

Marcin Kruszyński:

Drogi Marcinie, ciężko pochwalić Twój niezdrowy tryb życia (proszę się poprawić!), ale wizja inteligentnej aplikacji bankowej, która nie tylko prezentuje informacje o zniżkach, ale prezentuje je w kontekście Twoich preferencji i przyzwyczajeń, jest świetna. A gdyby tak aplikacja potrafiła dokonywać zakupów w sklepach zewnętrznych, sama wprowadzając do nich dane... mBanku, do rozważenia, wielu klientom ułatwiłoby to życie jeszcze bardziej, niż mOkazje:)

Paweł i Marcin otrzymują zegarki Sony smartWatch ufundowane przez mBank, Paweł bez zastrzeżeń, Marcin jeśli obieca, że postara się prowadzić zdrowszy tryb życia;)

Gratulujemy!

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu