menu
Najnowsze
Tech
Najnowsze
MediaMarkt
Allegro
Orange
Plus
Ekologia
Technika
Sprzęt
Oprogramowanie
Sztuczna inteligencja (AI)
Gry
Social media
Militaria
Nauka
RTV
Kosmos
Poradniki
Operatorzy
Bezpieczeństwo
Na topie
Bizblog
Praca IT
Blog
Najnowsze
Gospodarka
Obserwator Finansowy
Biznes
Energetyka
Praca
Zakupy
Pieniądze
Prawo
Poradniki
Transport
Zdrowie
Rozrywka
Najnowsze
Seriale
Filmy
VOD
Netflix
Disney+
HBO Max
SkyShowtime
Canal+
Co obejrzeć?
Gry
Media
TV
Książki
Audiobooki
Dzieje się
Dramy
Horrory
Popularne seriale
Twórcy
Autoblog
Najnowsze
Wiadomości
Testy
Auta używane
Porady
Klasyki
Ciekawostki
Przegląd rynku
SW+
MediaMarkt
Huawei
iPhone
Okiełznaj otchłań sklepu Google Play z aplikacją AppAware
Technologie
30.05.2012 09:57
Dzisiaj najważniejszy debiut roku na rynku Androida - Samsung Galaxy S III
Technologie
29.05.2012 09:56
Genialna "reklama" Samsunga Galaxy S III w stylu lat 80 - S III kontra 4S!
Technologie
25.05.2012 13:02
Apple będzie sprzedawać iPhone za 200 dolarów, by zawojować kolejne rynki?
Technologie
22.05.2012 13:03
Facebook nie rozumie mobile'a? Bzdura
Debiut Facebooka na giełdzie to kwestia dni. Jednak to, co aktualnie najbardziej interesujące dla użytkowników, to zmiany jakie w tym serwisie zachodzą w ostatnim czasie. Zmiany, które wyraźnie potwierdzają sytuację w jakiej obecnie znajduje się cały internetowy świat. Facebook właśnie wprowadza do App Store Facebook Pages Manager, aplikację do zarządzania stronami za pośrednictwem iPhone'a. To tylko jedna z takich mobilnych zmian w ostatnim czasie.
Technologie
17.05.2012 10:01
O bezmyślnym algorytmie i asystencie-papudze, którzy wywołali aferę
Dzisiaj drugi raz trochę o Nokii, bo ciężko nie skomentować tego tematu. Od kilku dni z zaciekawieniem obserwuję aferę “branżową”, jaka rozkręca się wokół w zasadzie głupoty - tego, że Siri, asystent głosowy z iPhone’a na pytanie, jaki jest najlepszy smartfon odpowiedziała “Nokia Lumia 900”. Zrzut ekranu błyskawicznie obiegł internet jako żartobliwy obrazek pokazujący, że technologie nie są idealne i nawet dbającemu o szczegóły Apple’owi trafia się zabawna wpadka. Wszystko byłoby w porządku, sprawa pewnie ucichłaby i odeszła w niebyt.
Technologie
15.05.2012 17:37
Intel atakuje rynek mobilny. Prawdopodobnie odniesie sukces
Podczas dorocznego dnia inwestorów w Santa Clara Intel przedstawił swoje plany dotyczące rynku mobilnego. Największy producent procesorów na świecie chce zniszczyć konkurencję na najprężniej rozwijającym się polu. Zrobi to dzięki swojemu majątkowi, inżynierom oraz infrastrukturze.
Technologie
14.05.2012 19:04
Xboksie, twój czas się skończył! Czas na coś nowego!
Muszę przyznać, że mam wiele produktów Microsoftu, swego czasu ulubionym była konsola Xbox 360. Teraz jednak najchętniej bym ją pożegnał, bo jej życie przypomina wegetację. Moc jej podzespołów nie pozwala na uruchamianie gier w jakości znanej z komputerów PC. Czas wprowadzić nowe urządzenia lub porzucić ideę konsol do gier.
Technologie
11.05.2012 10:46
No i tyle z wyłączności Flipboard dla Samsunga Galaxy SIII
Samsung uczynił z aplikacji Flipboard jednego z głównych koni marketingowych wokół nowej wersji flagowego smartfona Galaxy S III. To właśnie na najnowszym hicie Samsunga miała się pojawić słynna aplikacja z ekosystemu iOS, tak oczekiwana przez użytkowników smartfonów z Androidem. Miała pojawić się przez jakiś czas na wyłączność, co zapewne oznaczało, że Samsung za to zapłacił.
Technologie
10.05.2012 08:58
Podpis "Wysłano z telefonu" to przejaw lenistwa, a nie współczesny savoir-vivre
Wysyłanie e-maili z podpisami “wysłano z takiego a takiego urządzenia” powinno zniknąć. Nie zgadzam się z Pawłem Okopieniem, że dobrze byłoby, gdyby weszło w kanon netykiety. Raz, że netykieta już dawno umarła i nie ma powodu by ją wskrzeszać, a dwa, że w czasach, gdy e-maile zastępują SMS-y naprawdę mało kogo obchodzi, czy wiadomość wysłałeś z iPada, smartfona z Androidem, laptopa czy lodówki z podłączeniem do sieci. Jeśli stoisz w korku i nie masz czasu na stworzenie pełniejszej odpowiedzi, to zamiast sugerować coś podpisem napisz krótką odpowiedź i zaopatrz ją dopiskiem “nie mam teraz czasu, więcej napiszę później” lub czymś w podobnym stylu.
Technologie
07.05.2012 11:55
Podpis 'Wysłano z mojego telefonu' jako przejaw współczesnego savoir-vivre
Dla wielu zwrot „Wysłano z mojego iPhone”, czy „Sent from my new Samsung Galaxy SIII” jest przejawem szpanerstwa, czy zadufania w sobie, a dla innych wręcz 'wieśniactwa'. Fakt - niektóre z tych sygnatur używanych w e-mialach wysłanych z smartfonów, czy tabletów bawią, szczególnie gdy są dłuższe od treści naszej wiadomości wraz z podpisem. Używanie ich jednak w sposób rozsądny jest wygodne i przydatne. Bez wątpienia powinno być częścią szeroko pojętej netykiety.
Technologie
07.05.2012 09:06
Samsung Galaxy SIII - wspaniały rywal iPhone'a 4S, który jednak nieco rozczarowuje
Chciałoby się rzec - Samsung odrobił pracę domową. Na premierę najnowszego smartfonu Samsung Galaxy S III czekali nie tylko zagorzali fani urządzeń z Androidem, ale praktycznie wszyscy, którzy interesują się światem mobilnym. Koreańczykom udało się dokonać tego, co było do tej pory zarezerwowane dla Apple'a. Jednak zamiast być zachwyconym nowym produktem, jestem jednak lekko zawiedziony.
Technologie
04.05.2012 16:01
iPhone to nie smartfon, to produkt kultury masowej. iPad jeszcze nim nie jest - analiza wyników kwartalnych Apple'a
Patrząc na najnowsze wyniki kwartalne Apple'a jedno jest pewne - firma Tima Cooka coraz bardziej uzależnia się od iPhone'a, który generuje już 58% wszystkich przychodów firmy z Cupertino. To spory wzrost o 5 pkt proc. w ciągu jednego kwartału. Powoli sytuacja Apple'a zaczyna przypominać tę, która miała miejsce na początku XXI wieku, kiedy to iPod jeszcze bardziej dominował sprzedaż Apple'a niż dzisiaj iPhone. Wbrew pozorom, to realne zagrożenie, bo każde uzależnienie od jednego produktu jest groźne. Już widać, że Apple potrzebuje zupełnie nowego hitowego produktu. Z drugiej strony in minus zaskakuje sprzedaż iPada, która jest o 3 mln niższa niż kwartał wcześniej, mimo iż na rynku zadomowiła się już przecież najnowsza wersja tabletu Apple'a. Poza tym jest jak zwykle - Apple zachwycił doskonałymi wynikami.
Technologie
24.04.2012 23:24
Fotoreporterzy protestują przeciwko fotografom z iPhone'ami
Przez Polskę przetaczają się właśnie kolejne dyskusje na temat praw autorskich, własności intelektualnej i prawie prasowym. To olbrzymie problemy, a w dyskusjach na ich temat stają naprzeciw siebie ludzie o nad wyraz skrajnych poglądach. Żadna ze stron nie potrafi przyjąć do wiadomości argumentów strony przeciwnej, a postawy coraz bardziej się ekstremizują. Coraz częściej to Anonimowi i piewcy internetowej wolności wygrywają z rzekomo oświeconymi ludźmi, którzy - niestety - sami się podkładają, jak choćby dzisiaj. Właśnie dowiedzieliśmy się, że fotoreporterzy czują się zagrożeni obecnością 30 milionów obywateli z iPhone'ami i innymi amatorskimi aparatami, których są już miliony.
Technologie
24.04.2012 20:12
Max Payne już na iPadzie i iPhonie! Na Androidzie wkrótce
To nie jest tak, że twórcom Max Payne dopisywał dobry humor i chcieli graczom zrobić dobrze. Lada moment na sklepowe półki trafi Max Payne 3, a tabletowo-smartfonowa reaktywacja jest elementem kampanii reklamowej. No, ale czy ktokolwiek będzie narzekał?
Technologie
12.04.2012 14:50
Nie bądź głupi, nie bądź fanbojem
Uśmiałam się wczoraj do łez. Uwielbiam zapach świeżego flejma, czy to o poranku, czy to w nocy. Od dłuższego czasu staram się unikać flejmów, bo one do niczego nie prowadzą, eskalują nienawiść ludzi z zamkniętymi umysłami i są po prostu... głupie. Wczoraj jednak dopadł mnie na Instagramie typowy fanboy Apple - 16 lat, iPhone, Macbook Pro i nienawiść do wszystkich, którzy nie należą do Ekskluzywnego Świata Apple. A potem okazało się, że na Instagramie prężnie działa #TeamIphone, który nie życzy sobie dostępności Instagramu na Androida. iPhone to iPhone, to ma być klub wybrańców! Od razu pomyślałam sobie, że zachowania takich fanatycznie nastawionych, czujących się lepiej od innych Apple fanbojów i robiących ogromny szum rzutują na to, jak postrzegane jest Apple. Nie dziwię się, że tyle osób nie lubi Apple. Jeden taki oszołom robi opinię 20 normalnym, niezmanierowanych użytkownikom iSprzętów.
Technologie
05.04.2012 12:52
Jesteś beta-testerem mimo woli i jeszcze za to płacisz
Nie odnosicie czasem wrażenia, że zakupione przez was za często niemałe pieniądze urządzenia to prototypy? Publiczne wersje beta, których usterki łatane są już po premierze? Nokia szykuje nową kampanię reklamową, która ma boleśnie wypunktować tego typu błędy u konkurencji. Kampania byłaby szczególnie udana, gdyby za nią nie stała Nokia.
Technologie
02.04.2012 21:21
Zite na Androida już jest!
Uwaga - to nie żart prima apprilisowy! Jedna z najlepszych aplikacji mobilnych, która dotychczas była dostępna jedynie na urządzeniach działających na mobilnym systemie operacyjnym Apple'a iOS, właśnie pojawiła się w sklepie Google Play. W ten dość przewrotny sposób, w dzień, w którym cały świat płata sobie figle, Apple całkiem na serio stracił kolejną z przewag konkurencyjnych swojej platformy mobilnej.
Technologie
01.04.2012 14:15
Ludzie chcą smartfonów z większymi ekranami - czy Apple w końcu to zrozumie?
Ludzie chcą smartfonów z większymi ekranami - zakrzyknęli specjaliści ze Strategy Analytics po tym, jak przeanalizowali odpowiedzi na pytania o preferencje dotychczasowych użytkowników smartfonów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. - Prawie 90% konsumentów wybrało prototyp smartfonu z większym ekranem niż użyty jest w smartfonie, którego aktualnie używają - czytamy w informacji prasowej opublikowanej po badaniu.
Technologie
19.03.2012 20:47
Drugi kwartał 2012 r. nie będzie nudny ze względu na te dwie premiery
Początek 2012 r. może być wyjątkowo nudny na rynku nowych technologii, ale to nie oznacza, że skazani jesteśmy na nudę przez cały rok. Przynajmniej nie na polu mobilnym, gdzie dotychczas w tym roku było najbardziej nudno (nudne CES oraz MWC). Końcówka drugiego kwartału 2012 r. zapowiada się bowiem ekscytująco. Można z dużą dozą pewności zakładać, że przedstawione zostaną dwa nowe hity wśród smartfonów, które co najmniej na rok do przodu będą wyznaczać trendy na rynku. Wiadomo o kogo chodzi - o nowego iPhone'a oraz o Samsunga Galaxy SIII.
Technologie
19.03.2012 10:56
Previous page
1
...
130
131
132
133
134
135
...
165
Next page