REKLAMA

Orange Flex kończy cztery lata i sypie z rękawa promocjami

Orange Flex kończy właśnie czwarte urodziny. Z tej okazji pomarańczowy telekom przygotował kilka promocji i podzielił się ciekawymi danymi na temat swojej usługi. Wiemy, ile osób zdecydowało się na operatora zamkniętego w aplikacji oraz ile transferu zużył rekordzista.

10.05.2023 13.08
orange-flex-promocja-liczba-uzytkownikow-2023
REKLAMA

Orange Flex to operator zamknięty w aplikacji mobilnej. Aby uruchomić usługi telekomunikacyjne, wystarczy zainstalować program na smartfonie i zamówić kartę SIM (którą przywiezie kurier) lub eSIM (którą można od razu wgrać na urządzenie mobilne). Usługa ruszyła oficjalnie cztery lata temu, a z okazji urodzin firma przygotowała kilka promocji i podzieliła się danymi na temat swoich abonentów.

Czytaj też: Orange wie, czego chcą klienci. Przypiszesz nawet cztery SIM-y lub eSIM-y do jednego numeru

REKLAMA

Orange Flex - promocje na czwarte urodziny

Abonenci, którzy korzystają z usługi Orange Flex, mogą zdobyć teraz darmowe gigabajty. W tym celu trzeba wykonać quiz i odpowiedzieć na pięć pytań, w tym o znak zodiaku usługi (Byk), usługę wprowadzoną w tym roku (UNLMTD), liczbę osób korzystających z tej usługi (blisko 300 tys.), promocyjny dzień tygodnia (wtorek) oraz liczbę gigabajtów, jakie przekazali sobie użytkownicy (6 mln).

Po rozwiązaniu quizu operator podrzuca kod na pakiet danych. Udzielenie pięciu poprawnych odpowiedzi pozwala zdobyć nawet 12 GB, czterech daje 8 GB itp. Aby aktywować kody (quiz można rozwiązać wielokrotnie), należy wejść do aplikacji, przejść do sekcji Mój profil | Kody promocyjne. Pakiety należy włączyć przed 13 maja, a na wykorzystanie transferu jest równy tydzień.

Darmowe gigabajty to nie koniec niespodzianek od Orange.

Klienci, którzy zdecydują się na dołączenie do Klubu Flex, mogą przetestować nowy pakiet z nielimitowanym transferem danych o nazwie UNLMTD za 4 zł. Po wydaniu tej kwoty można cieszyć się brakiem limitów danych przez cztery dni, co przekłada się na złotówkę dziennie. To dobra oferta, jeśli ktoś jedzie gdzieś na weekend i chciałby zrobić z telefonu mobilny hotspot.

Oprócz tego klienci już od czwartku będą mogli zakupić urządzenia elektroniczne, takie jak inteligentne zegarki oraz słuchawki bezprzewodowe, w promocyjnych cenach. Do tego operator organizuje konkurs na Instagramie, w ramach którego będzie można wygrać smartfon Samsung Galaxy S23, pakiet UNLMTD oraz dodatkowe gigabajty transferu danych dla wszystkich osób, które wezmą w nim udział.

Orange chwali się liczbą klientów usługi Flex i innymi ciekawymi danymi na temat abonentów

REKLAMA

Z okazji czwartych urodzin swojej aplikacji operator podzielił się ciekawostkami na temat osób, które zdecydowały się na opłacanie usług telekomunikacyjnych w ramach aplikacji. Orange zanotował już blisko 300 tys. abonentów usługi Flex, najczęściej obchodzą oni urodziny wiosną.

Rekordzista w jednym miesiącu rozliczeniowym wykorzystał aż 3173 GB transferu danych. Oprócz tego zarejestrowano przekazanie przez jednego abonenta aż 2994 GB swoim bliskim oraz 1879 GB przekazanych na sadzenie lasów przez jedną osobę. Jeden z użytkowników polecił usługę Flex aż 1223 znajomym.

Najdalszym odwiedzonym krajem przez abonenta była z kolei Nowa Zelandia, a najczęściej usługa wykorzystywana jest w roamingu w takich krajach jak Niemcy, Czechy i Włochy. Smartfony, na których najczęściej instalowany jest Orange Flex, to iPhone’y 11, 13 i 13 Pro.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA