REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Rusza Klub Orange Flex. Na początek dostaniemy Video Pass do oglądania filmów za połowę ceny

Lada moment ruszy Klub Orange Flex, a w aplikacji dla abonentów pojawi się nowa zakładka specjalnie dla klubowiczów. Już wiemy, jakie promocje i rabaty w niej znajdziemy.

02.06.2020
18:07
klub orange flex
REKLAMA
REKLAMA

Orange Flex skończył rok na początku maja. Z tej okazji firma nie tylko podsumowała ostatnie 12 miesięcy działalności, ale także przygotowała dla swoich klientów małą niespodziankę, którą okazał się pakiet Video Pass za darmo na 7 dni.

Operator zapowiedział przy okazji kilka nowości. Wśród nich są Sklep Flex, który pozwoli w przyszłości zakupić urządzenia takie jak smartfony bezpośrednio w aplikacji oraz Klub Orange Flex, który właśnie debiutuje.

Czym jest Klub Orange Flex?

W ramach nowej sekcji w aplikacji Orange Flex wszyscy klubowicze będą otrzymywali dostęp do najróżniejszych zniżek i rabatów niedostępnych nigdzie indziej. Wśród promocji znajdą się zarówno te na usługi własne Orange’a w tym np. na dodatkowe gigabajty, jak i te pochodzące od partnerów telekomu.

Pierwszą promocją dla klientów Orange Flex będzie zniżka na Video Pass. W ramach promocji będzie można kupić pakiet za 10 zł miesięcznie, za co wcześniej trzeba było płacić dwukrotnie tyle, czyli 20 zł co miesiąc. Oprócz tego co miesiąc w aplikacji można liczyć na tzw. „hot deal” na inne usługi.

klub orange flex rabaty promocje class="wp-image-1159315"

Orange Flex otwiera się też na partnerów.

W przyszłości pojawią się nowe promocje, ale obecnie mamy ich pięć. Na pierwszy ogień poszły zniżki na ubrania ze sklepu answear.com. Abonenci, którzy zdecydowali się na tego operatora zamkniętego w aplikacji, mogą liczyć na 20 proc. rabatu podczas zakupów w sklepie internetowym Answear.com.

REKLAMA

Oprócz tego Klub Orange Flex upoważnia do uzyskania zniżki w wysokości 15 proc. na przejazdy Flixbusem oraz na dwa miesiące darmowego abonamentu Gazety Wyborczej. Do tego dochodzą rabat na konto Tidal Premium, za które płaci się tylko 15 zł na 90 dni, a także zniżki na zakupy we Frisco.pl.

Aby zostać klubowiczem Orange Flex, trzeba dotknąć odpowiedni przycisk w zakładce oferty w aplikacji, aczkolwiek na ten moment on nie działa. Nie zraźcie się jednak, bo Orange wprost przyznaje, że przez pierwszy kwartał nowa usługa dostępna jest w wersji beta, więc warto spróbować jeszcze raz.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA