REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Świetna nowość w aplikacji Allegro. Tak rozwiążesz problem zakupów na dzień dziecka

Spokojnie – minimapa dostępna w aplikacji Allegro bierze też pod uwagę dorosłych. Jeżeli szykujecie prezent dla siebie lub kogoś, to w przypadku klocków Lego naprawdę łatwiej jest trafić w dziesiątkę.

22.05.2023
13:38
Świetna nowość w aplikacji Allegro. Tak rozwiążesz problem zakupów na dzień dziecka
REKLAMA

Zestawów Lego jest tyle, że bardzo trudno się połapać i wybrać odpowiedni. Czy na pewno wybrany przez nas wariant spodoba się dziewczynce w wieku sześciu lat? Czy trafi do serca nastolatka, który interesuje się kosmosem? Jak zmieścić się w założonym budżecie? Jasne, sklepy internetowe od dawna pozwalają filtrować produkty, ale nie są one aż tak precyzyjne. I nawet jak się z nich korzysta, to przy takim wyborze, jaki daje Lego, szukanie zestawu przypomina poszukiwania igły w stogu siana.

REKLAMA

Allegro z okazji dnia dziecka postanowiło uprościć proces

W aplikacji mobilnej wystarczy kliknąć w ikonkę "Znajdź lego" w belce "Twoje minimapki". Dzięki temu uruchomimy coś w rodzaju quizu. Odpowiedzi na pytania – związane z wiekiem obdarowanej osoby, przedziałem cenowym i i zainteresowaniami – doprowadzą do idealnego zestawu.

Niestety nie zawsze aplikacja trafi w punkt. Próbowałem znaleźć zestaw powyżej 500 zł dla dorosłego, który interesuje się pociągami. Jeśli czegoś w ofercie nie ma, oglądamy następujący komunikat:

Na szczęście program podrzuca propozycje z innego przedziału wiekowego i cenowego, więc tak czy siak można coś znaleźć. A na pewno cały proces odbywa się znacznie szybciej, niż w przypadku "ręcznego" przeczesywania kolejnych podstron.

Można też zdać się na szczęśliwy traf i wykorzystać opcję, w ramach której po potrząśnięciu telefonem, algorytm podpowie nam losowo wybrany zestaw klocków.

REKLAMA

Klocki Lego nie tylko na dzień dziecka

Oferta jest na tyle szeroka, że znajdzie się i coś na zbliżający się dzień matki czy dzień ojca. Jeżeli nie chcecie zdać się na łaskę algorytmów, w przypadku tego drugiego święta polecamy nasz poradnik.  

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA