REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Bezlitośnie koś trawę, jakby jutra miało nie być. Lawn Mowing Simulator za darmo w Epic Games Store

Któż nie marzył, by zasiąść za sterami prawdziwej kosiarki i niczym samorządowcy w polskich miastach bezlitośnie kosić trawę nawet w szczycie upalnego sezonu? Teraz każdy dostanie taką możliwość, bez konieczności zatrudniania się w firmie zajmującej się zielenią miejską – Epic Games Store rozdaje Lawn Mowing Simulator za darmo.

28.07.2022
21:37
Lawn Mowing Simulator za darmo w Epic Games Store
REKLAMA

Polacy kochają symulatory. Nie do końca rozumiem, skąd u nas to zamiłowanie, ale nie tylko produkujemy nad Wisłą od groma symulatorów (co zawdzięczamy m.in. firmie Playway), ale także uwielbiamy w nie grać. Car Mechanic Simulator, PC Building Simulator, Euro Truck Simulator, symulator chirurga, kozy i kromki chleba - te gry biją u nas (i nie tylko u nas) rekordy popularności.

REKLAMA

Ostatnio wielkim hiciorem jest symulator sprzątania myjką ciśnieniową; nie każdy może sobie w końcu pozwolić na własnego Karchera o wysokiej mocy, ale każdy może patrzeć z satysfakcją, jak znika brud w grze komputerowej.

Epic Games Store doskonale czuje, skąd wieje wiatr, toteż ich najnowsza darmówka może okazać się ogromnym sukcesem.

Lawn Mowing Simulator za darmo w Epic Games Store.

Już od dziś, czyli 28.07 od godziny 17:00 do 4.08.2022 r. do godziny 16:59, możecie odebrać za darmo symulator kosiarki w Epic Games Store.

Lawn Mowing Simulator za darmo w Epic Games Store class="wp-image-2279652"
Lawn Mowing Simulator za darmo w Epic Games Store

Gameplay jest dokładnie taki, jak sugeruje tytuł - oceniamy zakres pracy, przygotowujemy kosiarkę i kosimy, jakby jutra miało nie być. W grze możemy także tuningować naszą kosiarę, by jak najbardziej efektywnie realizować kontrakty i kolejne wyzwania, tworząc swoje ogrodnicze imperium.

REKLAMA

Zważywszy na fakt, że nie każdy pracuje jako ogrodnik dla lokalnego samorządu lub ma pod ręką wiktoriańską posiadłość, której hektary wymagają regularnej pielęgnacji, taki symulator to dla wielu potencjalnych zapaleńców jedyna okazja, by zasiąść za sterami traktorów ogrodowych, które potrafią kosztować od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Cóż, osobiście marzę raczej o automatycznym robocie koszącym, który ogarnie za mnie ten kawałek trawnika, który mam pod domem, ale jeśli ktoś pragnie zmierzyć się z większą ilością (wirtualnej) trawy, to Lawn Mowing Simulator za darmo może być ku temu najlepszą okazją.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA