[Konkurs] Uwiecznij swoje emocje i wygraj super smartfon OPPO Reno6

Lokowanie produktu: OPPO

Sprawa jest prosta: ty testujesz nowy smartfon OPPO Reno6, a on zostaje u ciebie. Jest tylko jeden haczyk – to nie może być zwykła recenzja.

29.09.2021 18.04
Konkurs - przetestuj OPPO Reno6 i wygraj super telefon

Telefon dawno już przestał być narzędziem służącym tylko do komunikacji. Dziś jest niezbędnym gadżetem, który pozwala nam realizować swoje pasje i z którym możemy zrobić praktycznie wszystko.

Nowe smartfony marki OPPO powstały z myślą właśnie o tych użytkownikach, którzy ze swoim telefonem robią więcej niż tylko przeglądanie mediów społecznościowych.

Pełna recenzja telefonu OPPO Reno6 ukaże się na łamach Spider's Web niebawem. Tymczasem zapraszam do lektury recenzji świetnego modelu OPPO Reno6 Pro 5G:

OPPO Reno6 to smartfon dla tych, którzy chcą pokazać siebie.

Najnowsze urządzenia z linii OPPO Reno dają więcej możliwości wyrażenia siebie niż jakikolwiek smartfon marki w przeszłości. Przede wszystkim cechuje je unikalny design i niezwykle smukła konstrukcja z elegancką, płaską ramką, wykonaną z najwyższej jakości materiałów. Oppo Reno6 został też pokryty specjalną powłoką OPPO Reno Glow, przypominającą fakturę płatków śniegu, która nie tylko sprawia świetne wrażenie w dłoni, ale też przykuwa wzrok. Wzrok przykuwa też ekran o przekątnej 6,43”, wykonany w technologii AMOLED, o rozdzielczości Full HD i częstotliwości odświeżania 90 Hz.

Jeszcze ważniejsze od elegancji samego urządzenia są jego możliwości. Oppo Reno6 jako pierwszy smartfon marki wprowadził unikatową opcję Bokeh Flare Portrait Video, która pozwala na rozmycie tła podczas nagrywania wideo i zmiękcza światła w tle, imitując zachowanie profesjonalnego aparatu z obiektywem wysokiej klasy. Jak działa Bokeh Flare Portrait Video, możecie zobaczyć na naszym wideo:

Ponadto OPPO Reno6 potrafi też robić niesamowite zdjęcia i filmy, dzięki inteligentnym funkcjom AI Highlight Video, która optymalizuje oświetlenie scenerii i pozwala ukazać jej pełny zakres dynamiczny. Funkcja ta działa także w nocy jako Ultra Night Video, więc nagrywać wideo najwyższej klasy możemy nie tylko w idealnych warunkach oświetleniowych, ale także po zmroku.

OPPO Reno6 - aparat class="wp-image-1874400"
OPPO Reno6 - aparat

To samo dotyczy zdjęć. Układ potrójnych aparatów z sensorem 64 Mpix z czujnikiem optymalizacji temperatury kolorów na czele, dzięki wsparciu AI zapewnia fantastyczne rezultaty niezależnie od warunków. To zaś pozwala wyrażać siebie nie tylko w idealnych warunkach, ale po prostu w każdych warunkach i zostawia pole dla kreatywności, która nie jest ograniczana możliwościami sprzętu. Na pewno nikogo też nie ograniczy wydajność, bo OPPO Reno6 napędzany jest procesorem MediaTek Dimensity 900 połączonym z 8 GB RAM-u, co zapewnia idealną płynność w każdym zadaniu.

OPPO Reno6 - szybkie ładowanie class="wp-image-1874415"
OPPO Reno6 - szybkie ładowanie

OPPO Reno6 jest też urządzeniem, które dotrzyma użytkownikowi kroku. Jego akumulator ma 4300 mAh pojemności, co wystarcza na cały dzień korzystania. A jeśli zajdzie potrzeba, by podładować telefon w ciągu dnia, to OPPO Reno6 zrobi to błyskawicznie, dzięki technologii SuperVOOC 2.0, która umożliwia ładowanie z mocą 65W przy użyciu dołączonej do zestawu ładowarki.

Pokaż nam Portret Twoich Emocji i wygraj Oppo Reno6!

Nowy smartfon OPPO ma wiele zalet, ale czym innym jest zobaczyć je na papierze, a czym innym wykorzystać w codziennym użytkowaniu. Dlatego we współpracy z OPPO przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania jest recenzencki egzemplarz OPPO Reno6.

OPPO Reno6 - design class="wp-image-1874421"
OPPO Reno6 - design

Co trzeba zrobić, by go wygrać? Na początek: wymyślić ciekawy sposób na przedstawienie tego niezwykłego urządzenia. Motywem przewodnim konkursu jest „Portret Twoich Emocji”. Pokaż nam, co wzbudza w tobie emocje i jak wykorzystasz smartfon OPPO Reno6, by je uwiecznić. Pokaż nam swoją pasję, albo ulubione rzeczy. My wybierzemy najlepszy pomysł, który następnie przekujesz w recenzję OPPO Reno6. Ale nie taką zwykłą, z tabelkami specyfikacji czy wynikami benchmarków. Chcemy, żeby była to recenzja prawdziwego użytkownika, pełna emocji i opisów codziennego użytkowania. Forma realizacji jest dowolna – może być to tekst ze zdjęciami, może być to wideo, może być połączenie tekstu i wideoprezentacji. Wybór należy do ciebie.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie „Portret Twoich Emocji” należy:

  • napisać w komentarzu do tego tekstu, jaki masz pomysł na realizację recenzji,
  • przygotować recenzję, która zostanie opublikowana na łamach Spider’s Web.

Na zgłoszenia czekamy do 10 października 2021 r. Następnie członkowie redakcji wraz z przedstawicielami OPPO Polska wybiorą zwycięski pomysł i skontaktują się z przyszłą recenzentką lub recenzentem. Czekamy na wasze najlepsze pomysły!

Lokowanie produktu: OPPO
Najnowsze