REKLAMA

Dla gracza, do e-lekcji i do home office. Kup chłodzącą do laptopa Havit Gamenote F2030

Ze względu na sytuację pandemiczną, dzieci i dorośli muszą wykonywać coraz więcej aktywności zdalnie. Żyjąc w czasach domowego biura oraz domowej szkoły warto pomyśleć o ulepszeniu naszego stanowiska do nauki i do pracy.

OFERTA: Podstawkę chłodzącą Havit Gamenote F2030 kupisz w Sklepie Spider's Web za 39 zł.

21.04.2021 12.33
Havit Gamenote F2030 schłodzi laptopa i ulepszy pracę
REKLAMA

Pracując przy biurku, rzadko kiedy mamy laptop na odpowiedniej wysokości. Ekran powinien znajdować się na wysokości oczu, podczas gdy my nachylamy się nad elektrycznym urządzeniem, co może w dłuższym okresie czasu doprowadzić do problemów z plecami lub kręgosłupem. Niestety, nie każdego stać na regulowane biurko czy krzesło z szerokim stopniem regulacji wysokości.

REKLAMA

Tańszym, ale wszechstronnym wyjściem z sytuacji może być podstawka chłodząca.

 class="wp-image-1489652"

Model Havit Gamenote F2030 cechuje się wieloma stopniami regulacji nachylenia metalowej podstawy. Co za tym idzie, możemy znacząco podnieść wysokość ekranu laptopa, zrównując go w ten sposób z naszą twarzą. W ten sposób prostujemy kręgosłup i zbliżamy się w kierunku zachowania poprawnej sylwetki za biurkiem.

Dzięki podstawce pod laptopa możemy wziąć sprzęt do łóżka i położyć go sobie na nogach. Doświadczenie będzie wygodniejsze niż bez podstawy, a skóra naszych nóg nie uniknie bezpośredniego kontaktu ze spodem urządzenia. Co za tym idzie, nie ryzykujemy np. poparzeń lub zaczerwienień.

Havit Gamenote F2030 chłodzi oraz świeci.

REKLAMA
 class="wp-image-1489646"

Podstawka może się spodobać uczniom oraz młodszym graczom, ze względu na charakterystyczne niebieskie podświetlenie. Będąc przy grach, dzięki wbudowanemu wentylatorowi zmniejszymy temperaturę urządzenia. Co za tym idzie, zwiększymy jego osiągi w grach wideo, pozytywnie wpływając na kulturę pracy podzespołów.

Havit Gamenote F2030 cechuje się aż pięcioma stopniami pracy wentylatora. Podświetlenie można z kolei włączyć lub wyłączyć. Podstawka została wykonana z solidnej, żelaznej konstrukcji i można ją wykorzystać w parze z wieloma różnymi urządzeniami. Havit poradzi sobie z każdym laptopem z przekątną nie większą niż 17 cali.

OFERTA: Podstawkę chłodzącą Havit Gamenote F2030 kupisz w Sklepie Spider's Web za 39 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA