Tech  /  Artykuł

Sprzątanie auta jest łatwe z tym gadżetem. Bezprzewodowy odkurzacz Baseus A2

Baseus A2 odkurzacz przenosny do samochodu

Jeśli masz już dość noszenia odkurzacza do auta i szukania za każdym razem przedłużacza, by go podłączyć, wybierz odkurzacz przenośny. Dobrym wyborem będzie model Baseus A2.

Uwaga: Samochodowy odkurzacz przenośny Baseus A2 kupisz za 139 zł w Sklepie Spider’s Web.

Odkurzanie auta to czasochłonne i często… upierdliwe zadanie. Wynoszenie i odnoszenie domowego odkurzacza, nierzadko po schodach, a następnie znalezienia i rozwinięcia przedłużacza, by podłączyć maszynę do gniazdka, potrafi trwać dłużej niż samo odkurzanie. Z tego powodu często kierowcy odwlekają odkurzanie w czasie całymi tygodniami.

Kierowcy, którzy na myśl o odkurzaniu auta robią się nerwowi, powinni wyposażyć się w przenośny odkurzacz taki jak np. Baseus A2.

Urządzenie ma kształt walca i przypomina… termos. Jest przy tym bardzo kompaktowe, a jego wymiary to 60 x 253 x 60 mm. Dzięki temu sprzęt nie zajmie zbyt wiele miejsca zarówno w domu, jak i w bagażniku. Można go trzymać również w schowku lub… w uchwycie na kubek pomiędzy fotelami.

Baseus A2 odkurzacz przenosny do samochodu

Wożenie odkurzacza przenośnego w aucie to zresztą bardzo dobry pomysł — będzie wtedy zawsze pod ręką, a zabrudzenia będzie można usunąć, zanim rozniosą się po całym samochodzie.

Dzięki temu, że prędkość obrotowa modelu Baseus A2 o mocy 70 W wynosi 44 tys. obr. / min., a jego siła ssania to aż 5000 Pa, urządzenie z łatwością poradzi sobie z usunięciem pyłu, kurzu i w zasadzie każdego innego rodzaju zabrudzeń. W dotarciu do trudno dostępnych miejsc pomaga wąska końcówka.

Baseus A2 odkurzacz przenosny do samochodu

Urządzenie jest przy tym wydajne (dzięki wbudowanego akumulatorowi wystarczającemu na ok. 18 minut pracy oraz pojemnikowi na zanieczyszczenia o pojemności 60 ml) oraz ciche (generowane przez nie odgłosy nie przekraczają 75 dB). Nie zabrakło w nim też filtra HEPA oraz funkcji dmuchania.

Miłym zaskoczeniem jest fakt, że odkurzacz Baseus A2 ładowany jest za pomocą kabla USB-C.

Niestety nadal bardzo wiele urządzeń elektronicznych niebędących smartfonami wykorzystuje starszy standard microUSB, co wymaga korzystania z różnych kabli oraz ładowarek. Sprzedawany w sklepie Spider’s Web za 139 zł model Baseus A2 do nich na szczęście nie należy.

Baseus A2 odkurzacz przenosny do samochodu

Ucieszy to osoby, którym udało się w przypadku innych sprzętów, w tym telefonu komórkowego, przejść już na nowszy standard. Dzięki umieszczeniu w odkurzaczu gniazda USB-C będą mogli naładować swój nowy gadżet ładowarką od smartfona — czy to w domu, czy to w samochodzie.

Samochodowy odkurzacz przenośny Baseus A2 kupisz za 139 zł w Sklepie Spider’s Web.